Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek 40 -es (lassú pulzusa...

Akinek 40 -es (lassú pulzusa van) (így született) nagyobb az esély komplikációkra szülésnél?

Figyelt kérdés

2021. máj. 2. 20:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Milyen esetekben halhat bele valaki a szülésbe?
2021. máj. 2. 21:00
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
40es pulzussal alapjáraton nem mész sokra...
2021. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
40-es pulzussal abból is baj lehet, ha átfordulsz a másik oldaladra. 🤦🏼‍♀️
2021. máj. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
40 es pulzussal élek. Semmi gondom nincs. Engem csak az érdekelne hogy valaki aki ugyanígy született milyen volt neki a szülés?
2021. máj. 3. 05:55
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Édesapám pulzusa is 40-50 között van, fogalmunk sincs miért. Megerőltető fizikai munkát végzett évtizedeken át, 65 évesen pedig átesett egy 8 órás nyitott szívműtéten, ami közben le is állították a szívét és műszívre kapcsolták. Minden gond nélkül átvészelte, rehabilitációja is nagyon gyors volt.

Mindenképp konzultálj kardiológussal, hogy ő mit javasol. Hüvelyi szülés vagy császár, kell-e bármilyen gyógyszer stb. Amúgy lehet, hogy terhesen meg fog emelkedni a pulzusod. Nekem alapjáraton 70 körüli, de terhesen nem ment 100 alá. Semmi problémám nem volt.

2021. máj. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm neked a választ kedves utolsó válaszoló
2021. máj. 3. 10:41
 7/8 anonim ***** válasza:

2 vagyok

Furcsa, sosem hallottam ilyenről. Mivel extrém eset, gondolnám, hogy szokták ellenőrizni az állapotodat, ha mégse, akkor valóban, én mindenképp saját szülészorvoshoz járnék a terhesgondozás alatt, és tőle kérnék tanácsot kivizsgálások miatt, valamint, hogy melyik a megfelelő szülési mód, ami biztonságos mindkettőtöknek. Ahogy írták, a terhesség alatt valószínű feljebb fog menni, a baba miatt élettanilag muszáj a magasabb pulzus.

2021. máj. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem ilyen alacsony a pulzusom, de terhesen a 2-3.trimeszter környékénaz enyém is jóval megemelkedett.
2021. máj. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!