Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális dolog, hogy 6 hónapja...

Normális dolog, hogy 6 hónapja szültem, a babám kezdettől tápszeres, nem szoptatok és nagyon hullik még mindig a hajam?

Figyelt kérdés
2021. máj. 2. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nekem 1 évig hullott szülés után. A szoptatáshoz nincs köze szerintem, ez inkább a terhesség miatt van. Mert terhesen azért dúsabb valamennyire a haj, mivel a terhesség miatt nem annyira hullik. A szervezet okos, tartalékol mindenből. Hajból is. Vizesedni is ezért vizesednek a nők. Mert tartalékol a szervezet.
2021. máj. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jesszusom akkor nem mostanába lesz vége.. 😞
2021. máj. 2. 21:45
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
A terhességtől hullhat, plusz jól lepontoz majd mindenki, de ha voltál kovidos (akár enyhe tünetekkel is), attól is hullhat, a dokim mondta, hogy gyakori posztkovid tünet, elmúlik.
2021. máj. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, hogy voltam-e covidos.
2021. máj. 2. 21:56
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen normális ha 1 évig is hullik szülés után.

Ha 1 év felett is hullik akkor érdemes elmenni nézettni egy hormon palettát.

Alapban kevesebb a hajam ráadásul vékonyszálú is pcos+ir miatt.

Első szülésem után azt hittem megkopaszodom annyira hullott.

Terhesség alatt a hormonok miatt nem hullik a haj, bedúsul, szülés után ahogy esnek a hormonok vissza úgy kezd hullani a haj.


Most 5 hónapos a legkisebb, mostanában kezdett el hullani a hajam.

2021. máj. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor kezdődött amikor elapadt a tejem. 3 hónapos volt a gyerek és kb 4 hónapig tartott. De ne aggódj marad hajad meg minden. Csak most nem úgy tűnik 😅
2021. máj. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szülés után 3-4 hónappal kezdett el nagyon hullani, és simán kitartott 1 évig. Első 1-2 hónapban felkopaszodtam halánték tájékán, de hamarosan jöttek a babahajak helyette (miközben azért hullott tovább), szóval ne ijedj meg, helyre fog állni.
2021. máj. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az elsőnél mikor csökkent a tejem és megjött, kezdett el bődületesen hullani. Kb 3 hónapos volt a gyerek. Konkrétan láttam hogy foltokban kopaszodok, teljesen kétsegbeestem. Mondjuk nekem alapból dús és vastagszálú a hajam, a férjem azzal vigasztalt hogy most lesz normális mennyiségű 🙂 Miután abbamardt, nagyjából visszanőtt, de én még most is látom hogy néhol hiányzik.

A 2. gyerek csak anyatejes, lassan 3 hónapos, de még nem hullik a hajam.

2021. máj. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!