Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szül valaki rajtam kívül a...

Szül valaki rajtam kívül a Jahn Ferenc dél-pestiben szeptember 20 körül?

Figyelt kérdés

Hogy vagytok?

Dokitok,szülésznőtök van?

Láttátok milyen szépek a szülőszobák?


2010. aug. 23. 13:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz én dec. 31.-re vagyok kiírva,de gondoltam írok neked hogy én is ott fogok szülni immár másodjára.Van fogadott dokim de van egy szülésznő aki nagyon szimpi volt de sajnos nem kértem el a névjegy kártyáját és így csak odaállítani hogy hahó ismeri valaki így meg így néz ki?Sajnos még a nevét sem jegyeztem meg:-(((((((

Te veled mi a helyzet?

2010. aug. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szia!

Én negyedjére szülök itt:)))

2006-ban szültem a harmadik babámat,akkor még lepukkant volt nagyon.Most meg rá se lehet ismerni a szülőszobára:)Gyönyörűen fel lett újítva.

Szóval nekem sem ismeretlen a kórház.

Nekem orvosom nincs szülésznőm viszont Pelády Andrea.Nála szültem eddíg.

Húúú neked még jó messze van a szülés nekem meg mindjárt itt:)Még legalább 4 hét.Ha magas marad a vérnyomásom és nyílok továbbra is,akkor már csak 2 hét,mert indítani fognak.Legalábbis szülésznő szerint ez lenne a legjobb megoldás ha már súlyosabb panaszokat okoz a mamának a pocaklakó.

Örülök,hogy válaszoltál.

2010. aug. 24. 09:16
 3/14 anonim ***** válasza:

Jó azért olvasni hogy más is van ebben a kórházban:-)))

Csak mert hogy ezen az oldalon vagyok már egy ideje és olvasom hogy az I-II sz. klinikákon,MÁV-ban,Szt,stb. kórházakban ismertek ez ezt meg azt és ilyenkor fölvirul az arcom hogy vannak azért itt "Dél-Pestiek" is :-))))

Rajtad kívül kb. még 3 kismamával ismerkedtem már meg akik szintén ott szültek és fognak szülni.Az egyik jelenleg ikres kismama akinek ha hamarabb jönnek a csemetéi (mert általában az ikreket nem szokták 40. hétig hordani)akkor ő is dec. 30.-a körül lesz bent.Még beszéltük is hogy lehet találkozunk is :-))))

És hogyan néz ki a szülésznőd?Nekem aki volt tavaly egy kicsit idősebb,halk hangú tele jó indulattal,nagyon kedves és szimpatikus hölgy volt.Olyan jó lenne ha véletlenül összefutnék vele a kórházban egyből "letámadnám" hogy el vállal e?

Ha szabad érdeklődni mennyiért vállalt a szülésznőd?

2010. aug. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Szia!

Nézd,sokan utálják a dél-pestit,persze ha körbenézel,tudod miért.Lepukkant na de hát melyik kórház nem?Esetleg a magánkórházak tökéletesek de az államiak....Szóval nekem soha semmi bajom nem volt vele.A szülészet a legteteje a kórháznak a többi osztály meg úgyse érdekel:)

Akivel te találkozhattál,az szerintem a Juhacsek Ildikó,vagy a Praudáné "Manyika" lehetett.Ők ketten vannak idősebbek.

Az én szülésznőm magas,nagyon vékony,szőke rövid hajú,kis tip-top csaj.Már nem fiatal ő sem,két gyermekes anyuka,úgy 40 körüli.Sokat van az adminisztrációs szobában,tudod a szülőszoba mellettiben.

Hogy mennyit kér?Sose beszéltünk róla.Adok amennyit adok alapon én 35.000 körül gondoltam.


De kár,hogy te sem ismersz most szülő kismamit:((

Akkor én egyedül leszek?? :D :D :D

2010. aug. 25. 08:39
 5/14 anonim válasza:

Sziasztok Kismamák!

Csatlakozom, én is a Dél-Pestiben fogok szülni. Szeptember 25-re vagyok kiírva. Így elképzelhető, hogy fogunk találkozni. :D

2010. szept. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Én is szeptember 25!

Na akkor tarthatnánk a kapcsit?! :D

2010. szept. 2. 14:57
 7/14 Zsuuuuu válasza:

Én szeptember 14-re vagyok kiirva, de ki tudja mi lesz, egyenlőre semmi jele nincs annak, hogy ki akarna jönni, de hát másfél hét alatt még sok víz lefolyhat a Dunán :)

Nekem nincs választott szülésznőm/dokim, de akikkel találkoztam szülésznők mind szimpatikusak voltak :)

A szülőszobák tényleg nagyon szépek, de a 8.-on a gyerekágyas rész nem nagyon tetszik, de hát mire odakerülünk a babával szerintem már mindegy lesz :)

2010. szept. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát jönnek a jóslók egyre erősebben éjjel volt,hogy rendszeresen jöttek.De bealudtam:))Azért nekem még maradjon legalább 1 hetet odabent:))Most léptem a 37 hétbe.Bár negyedik babónál ki tudja,lehet ma,lehet holnap megindul?:Onem bánnám....koraszülött már nem lenne hál isten.
2010. szept. 5. 11:23
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Első válaszoló vagyok.

Épp most gondoltam rád,hogy vajon egyben vagytok e még,de látom igen :)

4 gyerkőccel milyen az élet?Hogyan bírod?

Nekem a 2 gyerek között 1 év lesz,vagyis a "nagyfiam" lesz 13 hós amikor a második megérkezik.Félek hogy mennyire fogom bírni.

2010. szept. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Köszi,hogy gondolsz rám:))

Hát tulajdonképp három gyerkőc van most várom a negyediket:)

Hogy milyen?Nagyon jó anyának lenni,én mindig nagy családot akartam.Hogy milyen lesz négy gyerekkel....biztos nehéz biztos kemény,anyagilag,időben,energiában.De mindenképp megéri:)

Én most lépek a 38 hétbe lassan,nem bánnám ha kibújna a kis öcsi.Az NST szépen mutatja a fájásokat,érzem is de ennél több egyenlőre nincs.

Még mindíg a dél pestiben akarsz szülni?:)))

Én igen,nem tántoríthat el semmi:))

2010. szept. 8. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!