Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ki fog szülni a...

Kismamák! Ki fog szülni a Jahn Ferenc kórházban szeptember-október tájékán?

Figyelt kérdés

Hogy vagytok?

Megoszthatnánk egymással a tapasztalatainkat.


2010. febr. 5. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia én juliban szülök!De 3 éve már szültem!Korrektek az orvosok a csecsemősök nem annyira na a környezetről inkább nem is beszélnék!Undorító!Nagyon ugy néz ki hogy nem változott a helyzet mert a szomszédom 2 hete szült ott és ő is hasonlókat tapasztalt!
2010. febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Helló!

Nem kell bemutatnod a kórházat,ott dolgoztam a szülészeten:)

Van már két gyermekem,őket természetesen ott szültem.

Nem is az volt a kérdésem,hogy milyen a szülészet,csak érdeklődöm,ki fog ott szülni és mikor:)


Amúgy nekem csak jó tapasztalataim vannak,lehet azért mert kolléga voltam-vagyok?


Én jelenleg még csak ici pici terhes vagyok,de jó lenne öszeszedni azokat a kismamikat akik ugyan úgy szeptember végén fognak szülni.


Nekem nincs fogadott orvosom,sosem volt,szülésznőből meg tulajdonképp bármelyiket szívesen venném,mindet ismerem,és korrektek.

Hogy a csecsemősök kissé bunkók,hát igen,ők egy nagyon régóta összeszokott csapat,ilyen a stílusuk,de velem ők is tök normálisak.

2001 ben 2 ágyas szobába kerültem,pedíg nem kértem,csak ugye nem csesztek ki volt kollégával.

2006 ban simán betettek az alapítványi szobába,pedíg azt sem kértem,de kiélveztem,hogy nem kell érte fizetnem:)

Szóval attól függetlenül,hogy elég lerobbant és piszkos kórház,a szülészet,gyermekágy,újszülött osztály,szülőszoba teljesen szuper.

2010. febr. 6. 09:42
 3/6 anonim válasza:

Szia


november 4. vagyok kiirva...de hát ki tudja...lehet akár hamarabb is.

Fekete Ildikó lesz a szülésznö, és Dr kollár Zoltán a dokim ö elvileg csak bejár oda.


tudsz rólluk valamit?

egyébként örülök hogy ilyeneket irtál a korházról...nagy csodát nem várok probálok álltalában nem nyávogni minden apróságon...csak egy a lényeg ..jo kezegben legyünk hozzáértö orvosokkal

2010. ápr. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Szeptember 09-re vagyok kiírva, ott fogok szülni. :)

Amúgy láttam a szülészetet és a gyermekágyas osztályt is, én nem értem, miért lehetett ilyen rossz tapasztalata az 1. válaszolónak, szerintem is nagyon szuper. A szülőszobáknak egyáltalán nincs "ijesztő", "kórházi" hangulata, szerintem nagyon otthonos, teljesen elégedett vagyok így előre is. Akikkel eddig találkoztam szülészek, ők is nagyon kedvesek, a gyermekágyasoknak meg 25 felé kell szakadniuk, nem csoda, ha néha kicsit mufurcok... :)

2010. jún. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves utólsó hidd el nem írnék rosszat ha nem tapasztaltam volna!!!Nem véletlenül becézik a kórházat dél tepsinek:S
2010. jún. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én október 4-re vagyok kiírva a Jahn-ba készülök én is szülni. És most akarok utána járni szülésfelkészítő tanfolyamnak. Mi a szülőszobákban jártunk, nekem nagyon tetszett. De sajna a gyerekágyas szobákat még nem láttuk. Jó lenne oda is betekintést nyerni...Állítólag 6 fősek a szobák, és van vizesblokk hozzájuk. De vannak valami alapítványi szobák is, amit érdemes korán lefoglalni, úgyhogy ezután is utána akarok majd járni. Hát én ennyit tudok. Lehet, hogy találkozunk a szeptember végi, október eleji kismamikkal? :-)
2012. máj. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!