Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ezt érezte valaki szülés elött?

Ezt érezte valaki szülés elött?

Figyelt kérdés

38hetes vagyok és 2 napig folyamatosan nagy wcznem kellett,de legalább 2x-3x,ami eddig 2-3 naponta volt és 1x.Sokszor van székelési ingerem ami a hüvelybe és a fenékbe sugároz,a medencémben olyan érzés van mintha szétakarna esni és csúszna le a baba,lépni nem bírok olyankor.

Tegnap már hasmenésem lett,azóta sokszor erősen görcsöl a hasam alja és fáj.

Hányingerem is van,semmit se tudok enni.

A baba sokat mocorog és ilyenkor nyomódik folyamatosan a medencém és eléggé szúr és fáj,a hüvelyben is érzek folyamatosan egy kés szúrást.

Szédülök folyamatosan és nagyon fáradt vagyok,a hasam meg olyan mintha egy nagy kő lenne és nem tudok kiegyenesedni mert fáj a hasam,folyamatosan izzadok a görcsölés és a fájdalom miatt ez mennyire normális?


2021. máj. 12. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezeket az orvosnak is el kéne mondani!!!!!!
2021. máj. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ma megyek csak sajnos még van jó pár óra addig.

Szeretnék érdeklődni hogy valaki érzett már ilyet szülés elött.

2021. máj. 12. 13:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez szülés elött kb 2 héttel volt. Azt elmúlt.


De en a helyedben lehet nem az orvosomra várnék, hanem bemennék az ügyeletre, azérr nézzenek rám...

2021. máj. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem illeszkedik be a baba, azért érzed. A terhesség végén brutál székrekedésem volt, a szülés előtti napon mégis vagy 6x voltam wc-n, este indultak a fájások. Abban igazuk van a többieknek, hogy jobb, ha rád néznek, ezek mind beleférnek a vajúdásba, a hányinger, hasgörcs is.
2021. máj. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A baba már bevan illeszkedve a 36.héttől,keveset mocorog már a baba is,de egyre fájdalmasabban is érzem.

Nekem székrekedésem volt sajnos nagyon,mert erős vas gyógyszert is kell szednem,hiába ettem annyi rostosat meg ittam,semmit nem hatott.

24.héttől vannak jóslóim,de a 36.héttől vannak erősebb fájásaim és keményedik a hasam.

Most még is 2 napig sokszor voltam nagy wcn,tegnap meg hasmenésem volt,pedig nem vagyok beteg,nem is ettem nagyon így elrontani se tudtam a hasamat.

Viszont folyamatosan görcsöl a hasam és leizzadok.

Ma megyek a dokihoz,utána okosabb leszek én is.

2021. máj. 12. 15:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Mi volt a dokinál?

2021. máj. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

1 ujjnyira vagyok nyitva,a baba mar nagyon lent van es fesziti szet a medencemet rendesen.

Egyenlore o mindent jonak talal,de barmikor beindulhatna a szules,a baba helyezkedese miatt,ezert elorebb vettek a csaszart,hogy ne legyen semmi gond,igy is eleg a teher.

Szigoru pihenes,jovohet keddig es aznap csaszaroznak.

2021. máj. 13. 14:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Az mindjárt itt van! Drukkolok, hogy minden flottul menjen :)
2021. máj. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!