Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki érezte magát a szülés...

Valaki érezte magát a szülés előtt úgy, mintha meg lenne fázva? Vagy tényleg csak megfáztam?

Figyelt kérdés
37. héten vagyok, de kevesebb a magzatvizem, mint kéne és a méhlepény öregebb, mint kellene. Nem tudom, hogy mit kell érezni, mert még sosem szültem. 5 naponta kell visszamennem vizsgálatra, holnap fogok. Tegnap este kicsit lázasnak éreztem magam, de nem volt lázam, a lábujjaimban és a csontjaimban érzem azt a kellemetlen érzést, amit olyankor szoktam, amikor lázas vagyok. Éjszaka csak egyszer mentem ki pisilni, de már hetek óta háromszor-négyszer ébredek, de most nagyon “elnyomottan” aludtam. Reggelre nagyon fáztam, hasmenésem van, görcsöl a hasam, az orrom be van dugulva, köhögök és érzem ezt a rossz lázas érzést. És még valami, este nem éreztem már mozogni a babám, pedig mindig este mozog nagyon és sokat, reggel sem éreztem, kólát is ittam egy keveset, mert attól is beindul, de semmi, ettől aggódtam a legjobban. Aztán elkezdtem máshol nyomkodni, nem a hasamon, ahol eddig, hanem sokkal lentebb, az ágyékomnál és alatta és ott végre “visszaütött.” Ezek szerint sokkal lejjebb van, mint eddig. Szerintetek?
2018. febr. 12. 15:05
 1/1 anonim válasza:
Szerintem menj vissza a dokihoz! Nekem a kevés magzatvíz és az elöregedett méhlepény miatt beindították a szülést! Igaz, én 38+4 voltam!
2018. febr. 13. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!