Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az esztergomi Vaszari Kolos...

Doryka1234 kérdése:

Az esztergomi Vaszari Kolos kórház szülészetéről mik a vélemények az utóbbi időben? 2020-2021 Ki melyik orvost ajánlaná?

Figyelt kérdés

#szülés #Esztergom #Vaszarikolos
2021. máj. 14. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyetlen orvos vállal szülést, Benya, de szerintem az a hapsi egy katasztrófa.
2021. máj. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amúgy rajta kívül relatíve fiatal, lelkes csapat van, ügyeletben nem hiszem, hogy rosszul jársz.
2021. máj. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel. Én is ott fogok szülni. Viszont van még egy doktornő akivel nekem nagyon rossz tapasztalatom van. Dr. Balogh Beatrix. Nem szeretnék szülésnél a kezei közé kerülni, meg amúgy sem. Nem szakmailag van róla rossz véleményem, hanem emberileg és azt gondolom, hogy szülés közben ez igenis sokat számít. Viszont akihez most én járok terhesgondozásra ő is ott dolgozik és ő vele teljesen elégedett vagyok.
2021. máj. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: kihez jársz?
2021. máj. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3assal egyet értek. Azt a nőt mindenki kerülje. Velem sem volt kedves. Nagyon nem.

Dr.Findt Mónikánál szültem. Ő végtelen türelmes, kedves. Viszont vizsgálatnál nem finomkodik. Konkrétan jobban fájt a méhszájnál való turkálása, mint a szülés.

Van egy fiatal pasi orvos is. Tavaly ő csinálta a missed ab műtétem. Vele sincs probléma, kedves, türelmes, és nagyon részletesen elmagyarázza mi történik. Dr Őry-Balogh Bernadett is egy tündér. Ha lehetne választani, én őt választanám. Ő is kedves, türelmes, nem állat módra vizsgál. Szakmailag is megbízható.

A szülésznőkre semmi panaszom sincs. Mindegyik kedves volt velem. Az nst-s Kati, imádnivaló teremtés.

Remélem tudtam segíteni.

Tavaly 13 hetesen veszítettem el a babám, és most szültem, egy nagyon problémás terhességből, ezért ismerem őket ennyire. Sajnos sokat találkoztam velük.

2021. máj. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Őry doktornő csak magánban dolgozik, nincs már a kórházban. Régebbiek közül Benya doktor, Findt és Balogh doktornők vannak. A fiatal férfi, akit említett az előző válaszadó, valószínűleg Maczali doktor. És van 2 új fiatal szakorvos doktornő és egy rezidens doktornő. Róluk még valószínűleg nem sok infót hallasz, mert nem régen kezdtek a kórházban dolgozni.
2021. máj. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok a hármas. Én Őryhez járok, a magánrendelésére. Én is csak most tudtam meg, hogy már nincs a kórházban. Én is túlestem egy vetélésen tavaly, akkor szereztem tapasztalatot több orvosról is. Findt doktornő pedig tényleg nagyon kedves és türelmes. A mostani terhességem elején voltam nála egyszer mikor elkezdtem vérezni. Valóban nem finomkodott, de többször is bocsánatot kért mikor érezte, hogy kellemetlen nekem a vizsgálat. Nekem meg akkor pont az számított legkevésbé, hogy kellemetlen. Engem eleinte Őry is úgy vizsgált, hogy fájt, de ő is nem győzött bocsánatot kérni, csak nagyon hátrahajló méhem van.
2021. máj. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5ös vagyok. Februárban szültem, akkor még ott volt Őry drnő.

6osn igen Maczalira gondoltam. :)

Csak nem jutott eszembe a neve.

2021. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok választ. Szülésznőt fogadott valaki?
2021. máj. 16. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!