Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mindenkinek a 6...

Szülés után mindenkinek a 6 hét ágy szünet allt begyögyult a varata és utána együtt tudodt lenni a párjával?

Figyelt kérdés
csak azért kérdezem,mert ez az 5.hette hogy szültem és a párom már nagyon kivan éhezve...és alig várja hogy ez az utolso hét leteljen;)))szoval nem tudom hogy mindenkinek a 6 hét elég ahhoz begyogyuljon és minden probléma nélkül a párjával tudjon lenni...ne haragudjatok máskép nem tudtam megfogalmazni ugy hogy én arra kapjak válazs,amire én szeretnék...egy nö aki nagyon szereti a férjét és nemakarja elvesziteni...ddd
2010. aug. 24. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
én 7 hete szültem, alig vártuk, hogy leteljen a 6 hét. És bár nem volt nagy sebem, nem is kellett gátat vágni, és az orvos is mindent rendben talált a kontrolon, mégsem tudtunk igazán együtt lenni még a párommal, mert borzasztóan fájt (szúró fájdalom), úgyhogy más módon folytattuk.
2010. aug. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első szülés után 9 hónapig fájt a szex hüvelyi úton. A második után néhány nappal már kívántam, és nem vártunk 6 hétig. Nem volt semmi gond, még síkosító sem kellett, pedig azt mondják az szülés után majdnem mindenkinek jól jön.
2010. aug. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy megosztottátok velem a tapasztalatotokat!hát nem tudom,de szerintem nekem sem fog menni egy könnyen mert zuhanyzás közben az is borzalmas ha a viz oda ér... pedig már nem kénne igy fájnia szerintem...és szerintettek az baj hogy én még nem huzodot össze a méh szájam mert még szemmel láthatolag nyitva van,,
2010. aug. 24. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen várd meg a kontrollt és a doki jóváhagyását... lehet, hogy ő zöld lámpát ad. Mégis készüljetek fel arra, hogy az első szex nem lesz a régi. Nekem fájt, abba is hagyuk, hetente próbálkoztunk, de újabb 6 hétnek kellett eltelnie, hogy már ne legyen kellemetlen és tényleg együtt legyünk. Most már nem érzékeny, a férjem nagyon elkényeztet,úgyhogy sikosítót sem kell használnunk, de nekem valahogy mégsem az igazi... fontos, hogy Te is meg a párod is türelemmel legyetek, ha pedig fáj és nem jó, nehogy mártírkodj, akkor több idő kell még a regenerálódáshoz!
2010. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!