Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi idő kihagyás után...

Mennyi idő kihagyás után "felejti el" a szervezet, hogy már szültem?

Figyelt kérdés

A lányaim 2010-ben és 2014-ben születtek.

A kisfiam idén júliusban fog, tehát 7 év telik majd el az utolsó szülésem óta.


Mennyi idő után mondják azt, hogy olyan lesz mint az első?


Őszintén azért remélem, hogy könnyebb lesz mint az előzőek és "emlékezni" fog a szervezetem arra, hogy szültem...


2021. máj. 27. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva szerintem nincs elévülési idő. A tested emlékezni fog, ez nem olyan dolog, amit csak úgy "elfelejt".

Ugyanakkor ennek ellenére sincs semmi garancia rá, hogy a mostani bármivel is könnyebb lesz, mint az előzőek voltak. Ugyanakkora eséllyel lesz pont olyan nehéz, mint a korábbiak, de az is simán lehet, hogy észre se veszed, és kipottyan.

2021. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

35 hetesen kórházba kerültem fájásokkal. A drnő megkérdezte mennyi idős a legkisebb. Mondtam neki 6. Erre ő: jaj de jó, akkor nem emlékszik a szervezet, könnyebb vissza tartani.

Akkor nem foglalkoztam ezzel. De most hallok róla másodszor. Tehát valóban lenne ilyen? Azért ha a drnő mondja, akkor lehet benne valami.

2021. máj. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10 év után szokták mondani
2021. máj. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2011-2013-2020 szültem, utolsó kínzott meg a legjobban, de biztos vagyok benne hogy azert, mert nem 28 hanem 38 eves testtel csinaltam vegig a terhesseget, kevesebbet pihentem a gyerekek miatt, nagyobb volt a baba.

A vajudas sokkal hosszabb volt, a kitolas viszont ugyanugy 2 nyomas, mint az elozonel. Minden ez utan viszont mint a biciklizes:) ne aggodj!

2021. máj. 28. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4es! Ezt én is így érzem. 2009, 2012,2013, és most 2021-ben szültem. Az első 3at huszonévesen. Most 32 vagyok, ez a szülés kegyetlen volt. Viszont már a szülőágyról úgy pattantam fel, mint aki csak egy vizsgálatra ment.
2021. máj. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#5 tegyuk hozza 3 gyerek vart otthon teged, nagyon nem lazithattal. En a korhazbol a babaval a sulihoz mentem 4re mert fel kellett szedni a gyerekeket es a ferjem nem ert ra🤪 kb a gyerekagy is igy zajlott.


De szerintem sokat segit a rutin.

2021. máj. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!