Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvosom szerint a gyógyszer...

Az orvosom szerint a gyógyszer abbahagyását követően 3 hónapig másként védekezzünk, míg a gyógyszer kiürül a szervezetből. Mások a leállás után "kihagyás" nélkül próbálkoztak a babával. Árthat ez vagy ha az átmeneti időszakban leszek terhes?

Figyelt kérdés
2008. febr. 28. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a gyszer elhagyás után 2 hétre estem teherbe, és semmi gond nincs.Az orvos tudja milyen fogamzásgátlót szedsz,mert attól is függ, de a legtöbbnek kicsi a hormontartalma,nem ártalmas.Viszont ha az orvosod ezt mondta, hallgass rá,lehet erősebb a gyszered.Tudom nehéz várni, de úgy tiszta ha kiürül a szervezetedből.
2008. febr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én szeptember végén hagytam abba a gyógyszert és rá négy hónapra estem teherbe, így pont eltelt az a három hónap amit javasolni szoktam, de egyébként nem védekeztünk.Sokan vannak akik gyógyszer mellett esnek teherbe, akkor sincs semmi baj. A három hónapot azért szokták javasolni, hogy megerősödjön a méh nyálkahártyája. Úgyhogy szerint semmi baj nem lehet! Nyugi és sok sikert!
2008. febr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én TRi regolt szedtem hosszú éveken keresztül és ahogy abbahagytam, már próbálkoztunk is, nem vártunk egy percet sem. Az utolsó tabletta utáni mensi még megvolt, de aztán már babás is lettem. Két gyerköcöm is van, mind a kettővel hasanlóképpen könnyen és gyorsan teherbe estem. Most viszont szeretnénk egy harmadik babát, de volt egy vetélésem és mostmár a 4. hónapja próbálkozunk. Talán most...

Egyébként semmi bajod nem lesz, ha esetleg pont abban a három hónapban leszel babaás!

A legjobbakat!!!

2008. febr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi nem vártunk egy percet sem. Már 7 hónapja próbálkoztunk és semmi. Anyám velem 26 éve a gyógyszer elhagyása utáni hónapban terhes lett, pedig akkor még nagyon kezdetleges gyógyszerek voltak.
2008. febr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én augusztusban hagytam abba a gyógyszert,októberben már enm jött meg.

Erről ennyit.:)

23 hetes kismami

2008. febr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kései Sirató ***** válasza:
HA az orvos ezt mondja, annak bizonyára alapos oka van. Olyan gyógyszert szedsz, ami 3 hónap alatt ürül ki a szervezetedből. Nekem is ezt mondta anno és be is tartottam. Meliane-t szedtem.
2014. júl. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!