Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek mikor és hogyan indult...

Beautygirl97 kérdése:

Kinek mikor és hogyan indult a szülés?

Figyelt kérdés

Hanyadik héten indult, volt-e valami előjele vagy így visszagondolva "furcsaság" az adott napon, hogyan indult?

Előre is köszönöm! :)

1. baba, 37hkm



2021. máj. 28. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

39+2 éjfélkor elfolyt az összes magzatvizem. Másnap ebéd előtt 11:40-re lett meg, sajnos császárral, mert nem tágultam semennyit oxival sem :(.

Pedig apás szülés lett volna.

2021. máj. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ki irt napon szuletett, a nyak dugo volt az elso jel, az tavozott folyamatosan, napkozbe orankent egy pici fajdalom , este 6 kor meg vasaltam/ foztem, de erosodott a fajdalom.

11 kor mar 10 percesek voltak es hivtam a korhazat, azt mondtak ez semmi, elso baba meg ez elis mulhat, napok is lehet. Hivjam oket ha 3-4 percesek.

Fekudni sem volt jo annyira fajt, nem akartam erzestelenitot de akkor igy dontottem kell az epidural, mert ha ez a fajdalom eleje minjobet meg? De mar a vege volt csak nem tudtam es minden tul tyorsan tortent, Nem tudtam mit kezdeni magammal, folyamatosan uritettem 💩. Nem kellett annyira, de azt ereztem jol esik😅 aztan bele ultem egy nagy kad Vízbe 1.00-kor. Ekkor teljesen más fájdalmat kezdtem érezni, Már nem elől fájt, hanem hátul. Aztán lefeküdtem az ágyba, és elment a magzat vízem. Valami gond volt, mert teljesen véres volt. Hívtam a kórházat, elmondtam nekik. Angliában élek így nem értették amit mondok, amit nem értek, na mindegy. Mondták hogy ne aggódjak, reggel menjek be. Addig erősködtem hogy szerintem nem normális hogy véres, Hogy mondták menjek be akkor, de ne lepődjek meg ha hazaküldenek. Hosszú lenne mindent leírni de két komplikáció is volt összesen orat töltöttem a kórházba és megszületett a babám. Mire beértem már 8 cm tag voltam, és mondták hogyha én akkor nem indulok be, akkor otthon szülöm meg. Csak az a baj hogy beszorult a baba, vákuumozni is akartak, a szívhangja is csökkent,Nagyon ijesztő volt az egész. 2x is be rohantak 10 en És nem tudom mi történt volna ha otthon vagyok. 3.33-kor született meg. Mindig a saját megérzéseidre figyelj

2021. máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
41 hetesen. Már 3 napja bent feküdtem kórházban, és pont aznap akartak szülés indítást de reggel gyenge görcsöléssel ébredtem. Délben kaptam oxit meg burkot repesztettek. 14:47-kor már meg is született a kislányom. Semmi előjele nem volt, ezért én már fel voltam készülve lelkileg hogy indítás lesz belőle. Igaz egész terhesség alatt is csak 1x volt jósló fájásom az is 38 hetesen:)
2021. máj. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. baba 40+6, indítás után 23 órával életmentő császár.

2. baba 39+4, éjjel magzatvízszivárgásra keltem, 34 óra vajúdás után született meg.

3. baba 38+6, fájásokkal indult, 30 óra után született meg.

4. baba 39+2, ugyanúgy történt, mint a második. 😊

2021. máj. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38+3 hetesen született meg, 36 hetesen már 2 ujjnyita nyitva voltam. Hajnali kettőkor arra kelletem, hogy elfolyt a magzatvíz. Háromnegyed 6-kor már a kezemben is tartottam a kislányomat. :)
2021. máj. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Inkontinencia jelentkezett nálam - vagyis azt gondoltam, hogy az mindaddig, míg nem olvastam egy cikket, hogy szivárgó magzatvíz is lehet. Húsvéti ünnepes hosszú hétvége előtt, munka és bevásárlás után bekocsikáztam az ügyeletre, hogy nézzenek meg, mielőtt hazautazunk ünnepelni.


Másnap hajnalban a kezemben volt a kis húsvéti ajándékom :)

Aznap töltöttem be éppen a 37. hetet.

2021. júl. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!