Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki Székesfehérváron szült,...

Aki Székesfehérváron szült, meséljen a tapasztalatairól legyen szíves! Minden kórteremhez van fürdőszoba? Van lehetőség egyágyas fizetős szobát kérni? Milyenek az ott dolgozók?

Figyelt kérdés
Tervezem majd a szülőszoba látogató körutat, ott elvileg megmutatják az osztályt is, csak érdekel, hogy mire számíthatok.
2010. aug. 25. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia . Én még nem szültem, de már egyszer megjártam a vajúdot a 28. héten. Ha majd megszültem mesélek. Amúgy te hány hetes vagy?
2010. aug. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint sikerült még bent tartani a picidet:) A 30. hetet kezdem, úgyhogy lassan nem árt feltérképeznem a terepet, hogy ne érjenek váratlanul a körülmények.
2010. aug. 25. 16:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen szerencsém volt nagyon akkor. Én 35 hetet taposom, de már nem sok van hátra. Amikor bent voltam a vajúdó nagyon barátságos volt és a szülésznők is nagyon kedvesek voltak. Neked van orvosod?
2010. aug. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2010. aug. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
16:31-es Válaszolónak: van orvosom, Szakács doktornő, meg szülésznőm is, bár sok helyen olvastam, hogy fölösleges mindkettőt felfogadni, nekem ez lesz az első szülésem és így érzem magam biztonságban. Jó Neked, hogy már csak pár hét van vissza!:) Kitartást így a végére (is)!
2010. aug. 25. 16:54
 6/8 A kérdező kommentje:

16:36-os Válaszoló, köszi a linket!:)

Esetleg az egyágyas szobalehetőségről tudna valaki mondani valamit?(ha egyáltalán van)

2010. aug. 25. 16:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia Első válaszoló vagyok. Egy ágyas az tuti nincs, 2, 3, 4 ágyas szobák vannak. Nekem is ez lesz az első szülésem. Nekem Schwarzinger Dr. az orvosom és nekem is lesz szülésznőm. Én is így érzem biztonságban magunkat, mert a szülésznő az legalább az elejétől a végéig ott van velünk, az orvos az úgyis csak akkor jön ha már kitolási szakasz van. Nekem végig ott lesz a férjem is. Nálatok apás szülés lesz?
2010. aug. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnálnám, ha nem lenne egyágyas....mindegy, remélem sikerül intézni valamit, nem vagyok túl barátkozós, nem hiszem, hogy jól viselném idegenek társaságát. Igen, apás szülést tervezünk. Ha a párom meggondolná magát, akkor anyukámat kérem majd meg, hogy legyen ott velem:)
2010. aug. 26. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!