Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mekkora mennyiségű magzatvíz...

Mekkora mennyiségű magzatvíz folyik el szülés előtt?

Figyelt kérdés
Meg kell várni amíg eláll,vagy az tovább tart?Mivel fogod fel,ha közben elindultok a kórházba?Vagy ez hogy van?Minden csupa víz?
2010. aug. 25. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
De jó, hogy megkérdezted! EZ engem is érdekel.
2010. aug. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

csak víz vagy milyen az állaga, mi lesz ha valami olyan lesz? és ha a nadrágod? úgy mész be szülni, mintha bepisilnél? utcán bevásárláskor, hogyan zajlik? én sem értem...köszi:)

netek milyen volt, hol, és mit csináltál akkor?

2010. aug. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

sziasztok,


nekem éjjel egykor folyt el, erre ébredtem. olyan érzése volt mintha bepisiltem volna, mármint olyan intenzitással folyt, csak épp sokkal-sokkal több, mintha nem akarna elállni :) felkeltem, elsiettem wc-re és ott is csak folyt, aztán elállt. Fürödtem, közben még csordogált, majd mielőtt indultunk a kórházba, megint jött egy nagyobb adag, a kocsiban is törcsit tettünk alám. Aztán a kórházban a szülőágyon még folyt egy nagy adag amikor felálltam :)

szóval összetéveszthetetlen, mert olyan mintha nagyon nagyon nagyon sokat pisilne az ember, és amikor mozgás van, pl felállsz vagy lépsz, zúdul egy adag.

2010. aug. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ja, előző vagyok elfelejtettem hogy nekem véres volt, rózsaszínes az egész....a doki azt mondta (felhívtuk mikor a wc-n ülve izgultam hogy jaj pár óra múlva szülök :)) hogy teljesen normális ha véres hiszen tágul a méhszáj, és ezért van a vér.
2010. aug. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek így indul.

Nekem egy csepp sem volt, kitolás előtt burkot repesztett a doki, és csak pár csepp víz folyt el.

Mondjuk ezt nem tudom, h tudják-e nézni, h mennyi a víz, mert ettől függetlenül egy hatalmas lavórt tettek alám burokrepesztés előtt.

Mindezt úgy, h mivel túlhordtam, ezért naponta nézték a magzatvizet, h nem zavaros-e.

2010. aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nemrég pont szülésfelkészítőn voltunk a MÁV-ban amikor az előadást tartó dokit hívta az egyik kismamája telefonon hogy elfolyt a magzatvíz. Megkérdezte hogy várja e meg míg elfolyik az egész és csak utánna induljon e el. A doki azt mondta hogy ne várjanak, szépen pakoljon össze betét a bugyiba és türcsi a kocsiba és induljanak. Ennyit tudtam segíteni.
2010. aug. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem 18 óra vajúdás után folyt el a szülőszobán, akkor már 5 órája bent voltam a szülőágyon. Olyan érzés volt mint amikor egy óriás lufi kidurran benned és önlöt a meleg víz. Én rengetegnek éreztem. Abban a másodpercben rosszul lettem (előtt semmi bajom nem volt, szép csendben vajúdtam) és már jöttek azonnal a tolófájások.
2010. aug. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok: tény hogy nem mindenkinek elfolyással indul meg a szülés, de ha valakinek igen akkor az bizony ilyen sok :)

És azonnal indulni kell mert onnantól kilökődhet előre a köldökzsinór, vagy fertőzés veszélye is fennálhat. De egy gyors zuhanyra azért van idő.

2010. aug. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És az autóban,vagy a kórház lépcsőjén,liftjében mivel fogtátok fel?
2010. aug. 26. 23:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem hajnal egykor kezdett el szivárogni a magzatvízem. Elég sok folyt ki belőlem. Olyan volt mintha folyamatosan pisilnék. A szülésznőm tanácsára reggel 6-kor mentünk a kórházba és én egy közepes méretű tenna betétet tettem magam alá. Az kibírta az utazást. A kórházban szintén egy hasonló betétet adtak amíg elsétáltunk a szülőszobába. Egyébként én a szülés után is azt használtam és jó volt.

(Egy 3 hónapos kisfiú anyukája.)

2010. aug. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!