Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor fog rendbejönni?

Mikor fog rendbejönni?

Figyelt kérdés

Most májusban volt a program császárom,az első sűrgősségi volt 2016ban.


Mivel régebben volt az első császárom így erre már nem emlékszem.


1.A seb/heg felett van egy nagy dudor ami eléggé kitüremkedik és hát abszolút nem szép látvány.Alatta gondolom a belsővarratok vannak mert teljesen kemény az egész dudor alatt.

Ez meddig lesz ilyen?Mikor fog normalizálódni?


2.A bal oldalon a vaginám fáj,érzékeny.

Ez nem volt az első császár után,volt valakinek ilyen?

A hasam is fáj,főleg a seb/heg körül minden érzékenyebb nagyon és belenyilal a fájdalom.

Meg hát eléggé érzéketlen lett az egész a seb/heg körül,főleg bal oldalt.


3.Amióta a spinális érzéstelenítés megvolt és hazajöttünk azóta folyamatosan fáj az egész hátam,olyan mintha késsel szúrkálnák és rettentően fáj.

A szúrás helye kivehető mert megmaradt a nyoma,szemmel is jól látható és kitapintható egy kis dudor is azóta.

Ez mennyire okés?

Ez se volt az első szülés után.


4.a bal lábam eléggé furán működik azóta,nehezen tudok vele bármit is megemelni,magát a lábamat is nehezebb emelnem,míg a jobbal minden szépen megy és nem érzem normálisnak se a lábam azóta.


Szerintetek?

Tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Ki mit csinált?



2021. jún. 16. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lépj be a a facen a császár vonalos csoportba, sajnos a nevét nem tudom pontosan. Nekem is ilyen volt a hegem. De van egy császárvonal applikacio is, ami ingyenesen letoltheto. A heget majd kezelni kell mindenképp.
2021. jún. 17. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a hegem a mai napig érzéketlen, de ezen kívül semmi más 'bajom' nincs vele szerencsére (1 éve szültem). A hátam az első fél évbe nekem is rettentően fájt, bár nekem a terhesség utolsó felébe is borzalmas volt. Már az is javult, de azért időnként 2 havonta kb eljárok egy masszázsra, nekem az sokat segít. Mindenképp felkeresnék ezekkel egy orvost, hidd el, Ő tud a legtöbbet segíteni ezzel kapcsolatban :)

Kitartást és jó egészséget!

2021. jún. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!