Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés miatt kinek milyen...

Szülés miatt kinek milyen problémái lettek?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt az aranyeres gondokat, végbélrepedés , húgyúti problémák,méhen belüli sérülések stb stb...és mennyi idő alatt sikerült ezekből meggyógyulni és hogyan.

2021. jún. 17. 14:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
A szülések 99%-ban ben lesznek problémák, ha normális az orvos, és nem gyorsítja ész nélkül a szülést.
2021. jún. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Aranyér. Kb 1 hónapig éreztem, krémmel azthittem elmúlt. 2éve szültem, most 24hetes terhes vagyok, sokkal durvábban jött elő, mint szülés után, most annyival másabb, nem fáj.
2021. jún. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
43%
Tág p.unci, lógó mell, császárheg, aranyér, linea negra
2021. jún. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
1-es úgy érted a gyorsítás miatt lesz? Mert igen én is kaptam oxitocint és a toló fájások rohamosan jöttek toltam toltam és szétment a fekenem teljesen..végig repedt, iszonyú aranyeresség is lett már 3 hónapos a kicsi és nem tudok ülni...azt hagyjuk is , hogy két hétig nem tudtam lábra állni se:( a proktológus orvos most fog látni először eddig azthittem elmúlik a szokásos krémektől kúpoktól, de semmi :,(
2021. jún. 17. 15:12
 5/18 A kérdező kommentje:
:D a tág p. és a lógó mell és a csíkok nem hiszem, hogy probléma inkább csak esztétikai gond
2021. jún. 17. 15:14
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

1!

Egyaltalán nem volt a szülésem gyorsítva, nem kaptam oxit, semmi. Hagytak a saját tempómban, tökéletes volt az egész.... mégis kijött az aranyér...

Ez nem egészen ezen múlik 🤦‍♀️

Valakinek már terhesen kinn az aranyere, azt is a gyors szülésre kell fogni?

2021. jún. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szerintem Ő csak úgy értette, hogy a gyorsítottnál nagyobb “sérülések” keletkeznek a kelleténél.
2021. jún. 17. 15:17
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
Mivel császárral szültem így tulajdonképpen a heg kivételével minden maradt a régiben (kivéve, hogy a gyerek nagy volt és kicsit átrendezte a belső szerveimet). Viszont szétnyílt a sebem és antibiotikumot kellett szednem, ami miatt 3 hét kiesett a szoptatásból. Utána nagyon nehéz volt újra rászokatni a picit, de sikerült szerencsére.
2021. jún. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

Gatmetszés helye erzékeny, szexben a behatolás eleje fáj síkosítóval is.

Nem tudom jol tartani a szeleket, neha csak ugy befingok. Ez soha nem volt előtte. Terhesen se.

2021. jún. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
9 vagyok, 8 hónapja szültem, fennállnak a problémák.
2021. jún. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!