Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni székelési probléma?

Szülés utáni székelési probléma?

Figyelt kérdés

Két hónapja szültem, azóta úgy érzem, hiaba próbálok kakilni, és hiaba nyomom, valahogy elillan a nyomás es mintha semmi sem történne. Nagyon nehezen kakilok azóta. Ma vettem észre megint 20 perc erőlködés után, aminek semmi eredménye nem lett, hogy a gatamnal dudorodik belülről a széklet. Miutan kívülről nyontam a gatam, minden tovabbi nélkül sikerult szekelni.

Azóta még egyszer kakiltam, és ugyanezt tapasztaltam.


Lehetséges, hogy lett ott valami sérv vagy valami belül?

Második baba, nem volt gatmetszes meg semmi. Viszont kitolasnal volt egy pont, amikor azt hittem, hogy szetrepedtem, mert borzasztó erős égő érzést ereztem, nem birtam magam es osszeszoritottam a labam, mikozben mar majdnem kint volt a baba feje. Lehet, hogy akkor tortent valami?


2021. jan. 10. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel menj orvoshoz. Lehet ott valamilyen sérülés (nem akarok hülyeséget írni, ezért nem is találgatok). Nőgyógyász, proktológus.
2021. jan. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is ez a gondom, nekem a patikába most a laevolacot adta a patikus, és segített is, ma már könnyebben ment a dolog
2021. jan. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Második vagyok. Nekem is egyébként ilyesmi érzés van amit írsz, és én jeleztem is kontrollon de semmit nem látott a doki.bar engem vágtak, és én félek is wczni, nekem ezért is nehezebb, meg ugye a székrekedés azóta... Nálam inkább lelki dolog ez, de ha úgy érzed valami tényleg más ott, akkor jobb lenne dokihoz menni
2021. jan. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Végbélsérv????
2021. jan. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, arra jutottam en is, hogy jo esellyel vegbelserv. :(


Köszönöm mindenki válaszát!

2021. jan. 11. 08:45
 6/8 A kérdező kommentje:

Es ezzel amugy nodokihoz vagy proktologushoz kellene menni?

Most voltam a "6" hetes kontrollon, de akkor egy-ket napig lazabb volt a szekletem, igy nem volt problema, emiatt eszembe se jutott megemliteni. :(

2021. jan. 11. 08:58
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyászok sajnos elbagatelizálják az ilyesmit. Tapasztaltam,de ha találsz olyat ski nem akkor az jó. De én proktológushoz mennék inkább.
2021. jan. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább proktologus, az a biztos.
2021. jan. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!