Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Szent Margit Kórházban...

A Szent Margit Kórházban (Budapest) Tudtok ajánlani szülészt?

Figyelt kérdés
Most vagyok az első trimeszterben és a Margit kórházba küldtek ultrahangra és megvoltam elégedve a környezettel tehát ott fogok szülni, de nem tudom ki lesz az orvosom, kinek milyen véleménye van a Margit kórházról?
2010. aug. 26. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ismered-e ezt az oldalt, de érdemes olvasgatni:

[link]


Én Ruzsványszky Istvánhoz járok, most már 2. terhességgel, őt tudom neked nyugodt szívvel ajánlani!


Egyébként a Margitban csak jó dokik vannak, nem tudsz mellényúlni :)

2010. aug. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de én csak rosszat hallottam az ott szülő ismerőseimtől..Az egyiknek orvosi hiba miatt oxigénhiánnyal született a kisfia,a másik pedig még reménykedik h a kisfiának nem lesz semmi baja a későbbiekben.Ezek alapján amikor terhes lettem nem akartam itt szülni (pedig ez lett volna hozzánk a legközelebb).
2010. aug. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy az előző válaszolónak rossz tapasztalatai vannak; de én is csak jókat tudok mondani.

Dr. Sárvári Jánosnál szültem kétszer is. Nagyon emberséges és segítőkész orvos. Akiknek ajánlottam, mind maximálisan elégedett volt vele.

Kellemes várandósságot, könnyű szülést kívánok!

2010. aug. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én a Margitba szültem az első babámat és a 2.-at is ott fogom.Nagyon megvoltam elégedve a dokival is és a szülésznővel is.Dr.Burik Zoltánnál szültem.Panaszt még senkitöl nem hallottam.Nagyon sok ismerösöm ott szült és mindenki dicsérte a dokikat.
2010. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a Margitban szültem,és oxigén hiányosan született a lányom.15 hónapos és még kúszni sem tud.

Nincs az a pénz,hogy én valaha az életben még egyszer ott szüljek!

Az orvosom nevét nem írom le,de itt a felsoroltak között van

2010. aug. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!