Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapest, Bajcsy kórházban...

Budapest, Bajcsy kórházban van kórházi mellszívó? Minding elfelejtem megkérdezni, amikor ott vagyok.

Figyelt kérdés

Egyébként milyenek a szobák, mosdók, stb.....? Bármilyen más észrevételt is szívesen veszek.

Köszönöm!


2009. szept. 1. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Van igen,szólsz és még használni is segítenek,én vittem a sajátom de az egyik csaj azt használta!

Mosdó ,van ,hogy tiszta de sok csaj elég igénytelen és koszt hagy maga után,amúgy elviselhető!

Szobák 3 ,4 ,2, és vip szoba is ott van külön fürdő és a párod is bent lehet még éjszaka is! Amúgy a szobák nem rosszak csak az a zavaró amikor látogatok jönnek és te pont szoptatnál.

A csecsemősök hát én nekem bejöttek de ez is mindenkinél más ,van akivel bunkók!

HIRTELEN ENNYI,ha konkrét kérdésed van kérdezz!

2009. szept. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A szülésznők nagyon profik, és kedvesek. A csecsemősöknél úgy vettem észre, hogy jobban szeretik, ha a baba végig kint van nálad. Nálam mondjuk kint volt, csak még elmentem fürdeni, akkor vittem be. De akinek első gyermeke, annak jól jönne egy kis segítség.

Én a VIP szobát vettem igénybe, a külön mosdó és a szoptatás meghittsége miatt, de nem érte meg ezt a pénzt. Koszos volt, és bogarak voltak.

Mellszívó is van, és elég jól szív szerintem.

Most hirtelen ennyi jutott eszembe.

2009. szept. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 5 éve szültem ott. A szülészet részével teljesen meg voltam elégedve, az maximális. A csecsemősökkel már nem teljesen. Azt se mutatták meg, hogy hogyan kell szoptatni, vagy a piuri köldökét leápolni. A szoptatást csak azért tudtam, mert terhesség alatt elmentem a Tesco-ba, és ott leülve kiolvastam egy könyvet a szoptatásról, és az akörüli teendőkről. Én mutattam meg a többieknek is a szobában! Bár lehet, hogy ha szólunk, hogy segítsenek, akkor segítettek volna.

A picurinak ruhákat akkor még adtak, de pelust és törlőkendőt nem. Púdert és krémet is kaptunk.

Remélem még most is így van, mert most is ott fogok szülni, és eszerint pakoltam össze mindent.

37 hetes km

2009. szept. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a segítséget.
2009. szept. 2. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!