Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szent Imre kórházban (Budapest...

Szent Imre kórházban (Budapest, XI. ker) szülésznő megfogadásához nőgyógyász megfogadása is szükséges?

Figyelt kérdés
2 éve szültem ott, fogadott szülésznővel és most volt valami változás, ezt hallottam, de hogy mi, arról már nem tudok konkrétumot. Tudtok segíteni? Mert orvost nem fogadnék, de szülésznőt igen.
2011. nov. 15. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell dokit fogadnod, nekem tavaly nyáron szült ott barátnőm, csak szülésznője volt és ügyeletes doki. Én is ott fogok februárban, harmadik baba, első kettőnél dokim volt, maradok ennél a felállásnál, de ebben a kórházban tényleg elég, ha van egy jó szülésznőd!

a korábbi szülésznődet kérdezd meg, ő mit mond-ha most is őt választod- de én úgy tudom, hogy nem kell dokit választani.

2011. nov. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Én is februárra vagyok kiírva :)

Holnap beszélek a szülésznővel, kíváncsi vagyok mi az újítás.

Boldog babavárást! :)

2011. nov. 16. 14:30
 3/4 galszilvia1978 válasza:

Szia,

Én is ott szerettem volna szülni, de mivel területileg nem oda tartozunk ezért csak fogadott orvos/ orvos és szülésznővel lehet szülni január 1-től. Ha helyileg odatartozol, akkor szülhetsz fogadott orvos / orvos és szülésznő nélkül is.

Az új osztályvezető vezette be azt a változást, hogy csak team-ben lehet szülést levezetni...

Ez egy pénteki info (2012.11.09.)

2012. nov. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

:)

Köszi, én februárban megszültem a babámat- szerintem a kérdező is. :)

De ezek szerint akkor elég, ha van fogadott szülésznőd, vagy dokid, aki ott dolgozik.

2012. nov. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!