Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4 hete szültem császárral....

4 hete szültem császárral. Mikor kezdhetek el tornázni? Gondolom a hasizom gyakorlatokat hanyagolnom kell egy ideig. Szörnyen érzem magam a bőrömben. Egy nagy lomha bálnának érzem magam.

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
két hónappal a szülés után lehet hasizmozni addig hajlitó és kar láb fenék gyakorlatokat lehet végezni szépen lassan naponta kicsit többet.
2010. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is ÉN a császárrol kérdeznék, milyen volt?

A lomha alatt mit értesz?

2010. aug. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha szoptatsz nagyon oda kell figyelni! Minél tovább kell hanyagolnod a dolgot! Ha csinálsz is hasizom gyakorlatot vagy bármi mást figyelj rá, hogy ne legyen izomlázad!!!

Az visszavesz a tejtermelésből!

Akik szoptatnak azoknak nagy %-ban lemegy a súlyfelesleg!

Én nem ebbe a kategóriába tartoztam! Ami terhesség előtt egyszerű súlyvesztés volt, most az annál nehezebb!

3-szor 2 órát kell edzenem hetente!

2010. aug. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát, elég érdekes élmény volt számomra a szülés, mivel rendes hüvelyi szülésnek indult, vajúdással, majd mivel nem rendszereződtek a fájások kaptam indítót, tehát voltak rendesen fájások, de nem tágultam.Aztán egyre rosszabb lett az nst-m, és császár lett a vége.Szerencsére, mert a kicsim bele volt tekeredve a köldökzsinórba.Tehát kicsit szültem, kicsit császár is volt.Nehéz ügy.Másnap a felkelés szörnyű, de nem szabad elhagynod magad, annál rosszabb.Aztán napról napra jobb.Én mire hazajöttem már nem is éreztem a vágást.

2010. aug. 26. 15:22
 5/6 anonim ***** válasza:
én 4 héttel utána kezdtem fenekemet, meg a combomat mozgani. 2 és fél hónapos volt a kisfiam amikor már futni is eljártam, de ezzel nagyon óvatosan, mert nekem megtört egy tejcsatornám, begyulladta mellem és elapadt a tejem a láz miatt egy pár napra. Szóval bármit is mozogsz a melledre nagyon vigyázz ha szoptatsz
2010. aug. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat!
2010. aug. 27. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!