Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után 6 hónappal...

Császármetszés után 6 hónappal lehet már súlyzózni és felüléseket-hasizom gyakorlatokat csinálni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tornázhatsz, császármetszés után 6 héttel már el lehet kezdeni a fokozatos edzést.
2009. szept. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Sőt szinte kötelező is lett volna a 6. héttől, mivel szétvágták a hasizmokat, azt szétfeszítették két oldalra, hogy kiemeljék a babát. A felülések segítik az izmok visszarendeződését.
2009. szept. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

én is császárral szültem és én még a 6 hét után alig bírtam megmozdulni. Szerintem óvatosan próbálgasd. Ha nem fáj akkor csinálhatod. A tested úgy is jelez. Ne erőltess semmit meg bár rutin de még is egy komoly műtét ez. Nekem még mindig fáj pedig már több mint féléve volt.

Sok sikert.

2009. okt. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem azt mondta a kórházi gyógytornász, h 3 hónapig 3 kilónál nehezebbet ne emeljek ( a lányom 3750-nel született), aztán fokozatosan lehet terhelni. Nekem csak az első hét volt nehéz, még ki nem vették a varratokat, utána ugyanúgy tudtam mozogni.

2009. okt. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!