Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pécsi Szülészeti Klinikán...

Pécsi Szülészeti Klinikán tényleg nagyon kivételeznek a VIP betegekkel? Pl. lefoglalhatják az VIP szobát előre hiába mondják hogy nem lehet?

Figyelt kérdés

Barátnőm nemrég szült ott, mondta hogy akkor szült császárral valami intézetvezető orvosnak a felesége, le volt foglalva neki a VIP szoba előre mindenki vele foglalkozott, mert ikreket szült. Beszólni senki nem mert neki, mert be voltak tojva a férjétől meg ilyenek, pedig köztudott h ott a csecsemősök nem épp a kedvességükről híresek. Másik kérdésnél olvastam, hogy 6 órával kizavarják az ágyból, neki csak 12 óra után szóltak addig a nővérek csináltak mindent a babákkal.


Itt tényleg ennyire kivételeznek? Elvileg Egyágyast nem is lehet lefoglalni előre.



2021. júl. 9. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Barátnőd hogy hogy nem részesült vip ellátásban ha ilyen bennfestes, hogy minden pletyiről értesül és még azt is tudja, hogy mi történik más vip szobájában a négy fal között?
2021. júl. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Sajnos ez simán elképzelhető a pécsi szülészeten...

Barátnőmet konkrétan kilakoltatták a már megkapott VIP szobából az utolsó 1-2 napra, mert jött valamelyik 'nagy' doki betege, akinek előre be volt ígérve.

Egyszerre szültünk, én is az osztályon voltam, és a nővérek pont a mi kórtermünkben (is) ágyazva taglalták, hogy hogyan mondják ezt el Neki; meg milyen ez már. Ők sem értettek egyet, de ezt kellett csinálniuk.

Végül az osztályvezető mondta el Neki, és cserébe felajánlották, hogy nem kell kifizetnie az addig ott eltöltött napokat.

2021. júl. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja így már értem, a volt intézetvezető műtötte az anyukát.
2021. júl. 10. 00:21
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Ez még mindig Magyarország. Ez mindig így volt, és így is lesz (ahogy nézem a híreket, ez csak rosszabb lesz).
2021. júl. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Miért más országokban nem élveznek előnyt a fejesek feleségei? Éltem Olaszországban és Spanyolországban, ott még inkább számít, hogy kinek a kije vagy. Egyébként meg iskolában az igazgató gyerekével, étteremben a tulaj feleségével, stb. kivételeznek.
2021. júl. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
De, máshol is sok a hülye, ettől még igazságtalan, de ez van.
2021. júl. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Szar dolog egy senkinek lenni az tény, de nekem speciel helyén van az önbecsülésem és nincsenek emiatt komplexusaim. Akinek meg igen annak jó szar lehet állandóan olyanokra irigykedni, akiknek sosem lesznek a helyében, ritka felesleges egy dolog, netto energiapazarlás.
2021. júl. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!