Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab

A kérdés

Vetélés után? Házimunkát csinálhatok? Bármit amivel lefoglalhatom magam? Valakinek hasonló tapasztalat?

11. hétben elvetéltem. Művi úton fejezték be. Borzasztó volt és még 2 hétig dolgozni sem engednek így mégrosszabb itthon. Egésznap ezen jár az eszem, szeretném magam lefoglalni.

Keress kérdéseket hasonló témákban: terhesség, vetélés, első trimeszter, vérzés, művi befejezés

máj. 22. 08:42  Privát üzenet  

A válaszok

Nekem 9. héten volt missed ab műtétem.

Csütörtökön műtöttek, pénteken pihentem, hétfőn már dolgoztam. Takarítás, fizikai munka.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 22. 09:03 Privát üzenet
Niki004 nevű felhasználó válasza:

Pár napot érdemes pihenni. Hajolni, emelni nem szabad. Ha van lehetőséged, legyél társaságban, nem jó ilyenkor egyedül lenni . Ha már van erőd,egy jó séta is sokat segít.

# 2/4Időpont máj. 22. 13:02 Privát üzenet

Nagyon sajnalom ami veled tortent. Legalabb 1 hetig ne emelj es ne eroltesd meg magad, ezt az orvosom tanacsolta. Plusz szedhet egy kis E vitamint hogy gyorsaban regeneralidjon a mehfalad. A mutet utan jobb pihenni egy ket napot. Engem egy eve, vasarnap mutottek es kedden mar foztem, annyi hogy a ferjem porszivozott es o mosta fel a padlot. A tobbit lassaban de megcsinaltam, nem volt gond.

Probalj azert majd kimozdulni setalni, az pedig hogy ezen kattogsz egesz nap, teljesen normalis. Gyaszold meg, borulj ki, duhongj, sird ki magad es aztan ujra fel a fejjel.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 22. 16:33 Privát üzenet
Ha a továbbiakban szeretnél egészséges terhességet kihordani, akkor pihenj. Nem véletlenül nem engednek dolgozni. Én egy hétig voltam tavaly betegszabin missed ab után. És hat hétig semmi megerőltetőt nem csináltam. Helyette olvastam, filmeztem, igyekeztem összekaparni magam a romjaimból. 5 hónappal később újra teherbe estem, egészséges, probléma mentes a terhességem. Fel a fejjel!

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 23. 10:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
6 hetes terhesen vérzés? 5. napja vérzem 4 napja engedték ki a kórházból. Azóta progeszteront szedek, de még mindig nem múlt el. Hasonló tapasztalat?
Szép embrió, kicsi petezsákban. Valakinél hasonló? Tapasztalat érdekelne? Remenytelen?
Van valakinek hasonló tapasztalata a babájával?
7 hónapos kislányom még mindig borzasztó hasfájós. Valakinek hasonló tapasztalat? Meddig tarthat ez még?
Két éves gyerek éjjelente 1 óra múlva, utána fél óránként ébred. Valakinél hasonló tapasztalat?
35 hetesen és 4 naposan 1800 gramm mert nem táplálja a lepény. Hasonló tapasztalat?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Vetélés, missed ab rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!