Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után? Házimunkát...

Vetélés után? Házimunkát csinálhatok? Bármit amivel lefoglalhatom magam? Valakinek hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
11. hétben elvetéltem. Művi úton fejezték be. Borzasztó volt és még 2 hétig dolgozni sem engednek így mégrosszabb itthon. Egésznap ezen jár az eszem, szeretném magam lefoglalni.

2019. máj. 22. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 9. héten volt missed ab műtétem.

Csütörtökön műtöttek, pénteken pihentem, hétfőn már dolgoztam. Takarítás, fizikai munka.

2019. máj. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Niki004 válasza:
Pár napot érdemes pihenni. Hajolni, emelni nem szabad. Ha van lehetőséged, legyél társaságban, nem jó ilyenkor egyedül lenni . Ha már van erőd,egy jó séta is sokat segít.
2019. máj. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnalom ami veled tortent. Legalabb 1 hetig ne emelj es ne eroltesd meg magad, ezt az orvosom tanacsolta. Plusz szedhet egy kis E vitamint hogy gyorsaban regeneralidjon a mehfalad. A mutet utan jobb pihenni egy ket napot. Engem egy eve, vasarnap mutottek es kedden mar foztem, annyi hogy a ferjem porszivozott es o mosta fel a padlot. A tobbit lassaban de megcsinaltam, nem volt gond.

Probalj azert majd kimozdulni setalni, az pedig hogy ezen kattogsz egesz nap, teljesen normalis. Gyaszold meg, borulj ki, duhongj, sird ki magad es aztan ujra fel a fejjel.

2019. máj. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a továbbiakban szeretnél egészséges terhességet kihordani, akkor pihenj. Nem véletlenül nem engednek dolgozni. Én egy hétig voltam tavaly betegszabin missed ab után. És hat hétig semmi megerőltetőt nem csináltam. Helyette olvastam, filmeztem, igyekeztem összekaparni magam a romjaimból. 5 hónappal később újra teherbe estem, egészséges, probléma mentes a terhességem. Fel a fejjel!
2019. máj. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!