Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Harmadik gyermekemet várom. A...

Harmadik gyermekemet várom. A lányom 8 a fiam 7 éves. Első szülésnek számít vagy nem a korkülömbség miatt? 40+1 hetes vagyok még csak egy újjnyi és semmi jele, hogy indulni akarna.

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az utolsó szülésedtől 10 vagy több év telik el akkor számít orvosilag első szülésnek.Hogy miért azt nem tudom.A lányom 8 hónapos a kisebbik fiam 14 éves.
2010. aug. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 9 év van a két gyerek között.


Annyira kemény, vaskos ... volt a méhszájam mint az elsőszülőknél szokott lenni :( Viszont míg 11 éve a fiammal lényegében nem tágultam, most 2 ujjnyival mentem be... Csak lassan ment.

2010. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem attól is függ, az eddigi szüléseid milyenek voltak. Anyukám engem otthon "kipottyantott", fiatal volt nagyon, azt hitte, hasmenése van folyamatosan, kb 32-34 hetes terhes lehetett, nem beszél erről.

Az öcsém 11 év múlva érkezett. Pénteken megvizsgálták, azt mondták, ha hétfőig nem szül meg, befektetik. Hétfőn bebuszozott a kórházba, ahol a doki nézett egyet, mert 4 ujjnyira nyitva volt, jó, h el nem hagyta a gyereket, mondták neki. És ezt minden előzmény nélkül, nem érzett semmit, max hőhullámai voltak, aug. eleje volt.

Ő is olyan könnyen szülő típus, hála a Jóistennek, ezt "örököltem" én is.

3 gyerekes

2010. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!