Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki szülés után nem láthatta a babáját?

Figyelt kérdés
Sziasztok, még februárban szültem covidosan. Szülés után rögtön elvitték a babámat nem is láhattam. Este 7kor szültem másnap 14:00kor már hazaengedtek a korhazból babám 5napig meg bent maradt, úgy hogy én 5napig nem láttam a kisfiamat. Ha kérdeztem a nővéreket ők sosem tudtak semmit a babárol, minden hivtam a kórházat mikor jöhet haza a kicsi. Igen már lassan 5 hónapja, de még mindig sírnom kell, ha rágondolok, hogy tegyem magam túl ezen? Túl lehet egyáltalán?
2021. júl. 15. 09:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Miért kellett 5 napig bennt maradnia?
2021. júl. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Mi az, hogy nem tudtak semmit a babáról? Meg nem értem miért a nővéreket hívtad, miért nem az orvost? Mert olyan nincs, hogy nem adnak ki információt az anyjának az újszülött gyerekéről!
2021. júl. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Ez így nem kóser.

Igen, nekem 15 napig volt kórházban a babám, de hívhattam őket, nekik meg KÖTELESSÉGÜK volt informálni, be is mehettem covid ide vagy oda, igaz csak napi 2 órára, majd mikor a közös szobából egy külön szobába került ott lehettem 8-20-ig.


De először is, nekünk volt aranyóra nem is 1.

Aztán jött egy orvos és megvizsgálta alacsony volt az oxigén szintje és a cukra, illetve a testhője ami a cukorral függött össze. Ekkor megkérdezte, hogy elvihetik-e további vizsgálatokra amibe nekem bele kellett egyezni. Aztán én 6 napig bent maradtam, mert úgy volt hazamehetünk, viszont átvitték másik városba mert komolyabb baja volt emiatt nekem ingáznom kellett, néha az apjának. Oda mehettem 2-ig vagy 2 től, gondozhattam óvatosan, énekeltem, ringattam stb. Bármikor kérhettem képet róla otthon illetve annyiszor telefonáltam az állapota miatt ahánxszor akartam és kaptam is infót, ha orvosilag nem is tudtak mit mondani, akkor azt hogy mennyit evett, aludt, sírt, kakált stb.


Amit veled tettek az szerintem perelhető....

2021. júl. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Mese habbal.
2021. júl. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez itthon volt? Romániából hallottam hasonló esetet :( Nagyon sajnálom, ami történt, és nagyon átérzem...idővel biztos halványulni fog a fájdalom.
2021. júl. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én Vajdaságból/Szerbiából hallottam hasonló eseteket. Ott volt olyan anyuka aki 12 napja nem látta a babáját és már attól félt, hogy eladták külföldre.
2021. júl. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Szerdán este született császárral. Pár percre láthattam, aztán vinni kellett a pic-re. Másnap reggel kaptam infót róla, hogy mi újság vele. Hely nem volt a pic-en, így nem lehettem vele. Pénteken délbe vették ki a katétert, és kerültem másik osztályra. Szombat reggel hasmenésem volt...így vasárnap délbe bocsátottak el... Akkor volt az első utam a pic-re. Ami nem messze volt, csak gyalog a császárok heggel nem volt könnyű. Ekkor tudtam meg, hogy volt járat is a két épület közt....

Szóval én se láthattam 4 napig ☹️😞

Igaz volt róla hír....ja apa az benn volt nála, ö készített képeket....

2021. júl. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Ezen a ponton jelentettem volna fel őket az ELSŐ olyan napon, amikor nem kapok róla tájékoztatást. Megteheted még, tedd meg!
2021. júl. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Másnap téged hazaengedtek a kórházból?! Mert?! 🤔
2021. júl. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Nővér nálunk sem adhatott információt, csak az orvos, neki volt minden nap kijelölt 2 órája, vagy én mentem, vagy a férjem.
2021. júl. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!