Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg igaz hogy fizetni...

Tényleg igaz hogy fizetni kell már szülés előtt a kötelező pcr tesztért?

Figyelt kérdés
Tegnap hallottam. Azért nagyon jó hogy fizetőssé tették ezzel a szülést. És akinek nincs ennyi pénze (mert vannak olyanok) vagy esetleg pici baba mellett másra is tudná költeni az szüljön a kocsiban, buszon, utcán a padon stb? Érdekes országban élünk. A tb-t meg fizetjük a semmire.
2021. júl. 22. 07:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%
Egyebkent meg nem feltetlen kellene remhireket tetjeszteni,bisz pl szo sincs arrol,melyik korhazrol beszeltek. Nekem,sem ferjemnek sem kellett sem teszt,sem vedettsegk igazolvany. (Szt.Janos)
2021. júl. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
77%
Es a szulest nem tettek fizetosse. Valoban van "ara" a szulesnek,de az a nem biztositottakra vonatkozik,gondolok itt esetleg kulfoldi,nem tudom milyen emberekre. Azt nem tudom,hogy akinek nincs zb biztositasa (ami egyebkent havi 9 ezer ft kb),annak is kell e fizetni,vagy hogy mukodik,de eddig is megvolt az "ara" a szulesnek,megpedig (par)100 ezer ft korul. Biztositott vagyok,az ugyfelkapus cuccon valahogy meg tudtam nezni az elmult 1 ev "beavatkozasait",amiket kaptam es a szules mellett az ara fel volt tuntetve,habar nyilvan nem fizettem ki,biztositasom vegett. De konyorhom hagyjuk mar ezeket az idiota remhirkelteseket. (Utolso voltam)
2021. júl. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
56%

Ha nem oltattad be magad, akkor bizony jogosan te fizeted a tesztet.

Tetszettél volna beoltatni magad.

Mégis mit képzelsz? Be sem oltatod magad, hogy védekezz, hogy ne kapd el,

hogy ne terheld az egészségügyet,de elvárnád, hogy azoknak a pénzéből

fizessék a napi tesztedet, akik normálisan gondolkodva minden védekezési lehetőséget kihasználtak?

A pofátlanság csimborasszója.

És még követelőznél is.


Aki nem oltatta be magát nem hogy a tesztet, de ha lekapja a vírust,

az ellátásával, gyógyításával kapcsolatos minden fillért külön behajtanám rajta!

2021. aug. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
6%
13-as de nyomorék vagy! Hagyd már békén! Ez az olotott-oltatlan háború olyan, mintha a vallásról vagy politikáról vitatkoznál! Semmi értelme. Mindenkinek joga eldönteni. Azt meg, hogy valaki hogyan vélekedik nem tudod megváltoztatni! Nem kell mocskolódni. És ezt nem azért mondom, mert oltásellenes vagyok. Sőt én be vagyok oltva. De el tudom fogadni, hogy más nem így gondolkodik. Próbáld meg te is nem ba**ogatni az embereket. Engedd el a rosszindulatot!
2021. aug. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!