Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 10 lányból kb mennyi akar...

10 lányból kb mennyi akar majd gyereket?

Figyelt kérdés

20 év körüli lányok közül előbb-utóbb mennyi akar majd gyereket vállalni?


Én fiú vagyok és 30 körül szeretnék majd, de sok lánytól hallottam hogy ő nem akar. Mi az oka ennek?

Ha azt nézzük ez az élet rendje.

Jó persze ha nincs meg a minimum anyagi feltétel azt megértem.


2021. júl. 30. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Bár szeretik felfújni, szerintem az arány még mindig erősen a gyerekvállók javára billen, 8-8,5 körülre tenném
2021. júl. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
A legtöbb lány szeretne gyereket később (vagy legalábbis az én lánykoromban még így volt). Szóval tervezik sokan, de ilyen-olyan okból vagy nem jön össze (nem találnak apajelöltet, nem sikerül teherbe esni...), vagy változik a terv, mert rájönnek, látják másnál, hogy mivel is jár egy gyerek. Itt most nem arra gondolok, hogy csak 25 évesen esik le nekik, hogy egy gyerekhez fel kell kelni éjszaka és ilyesmi, hanem hogy nőként egy gyerekkel baromi nagy hátrányban vagy a munkaerőpiacon.
2021. júl. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5%
9,99
2021. júl. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
legtöbb lány 30-35-37-40 évesen akar gyereket. 17-19-30 évesek keveseb százaléka
2021. júl. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
7%
Az érett nők 95%a akar gyereket, ha biztonságban érzi magát az apajelölt mellett mind érzelmileg és anyagilag is. A probléma ott kezdődik, hogy a lányok akiktől ezt hallottad még "lányok" és nem nők. De amint elérnek egy bizonyos szintre, annál jobban fognak vágyni utódra, főleg ha beüt az náluk az exisztenciális válság.
2021. aug. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!