Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A párom nem akar közös gyereke...

Fetya1010 kérdése:

A párom nem akar közös gyereket de én igen mit tegyek?

Figyelt kérdés
A páromnak van egy gyereke és kijelentette hogy nem akar velem közös gyermeket mert nem akar többet szülni. (Az egyéves kislanya az előző kapcsolatában kényszerűségből jött világra) én sajatomkent szeretem de szeretnek közöset is a későbbiekben mert egyszerűen nem érzem magam teljesnek és nem tudom feldolgozni hogy a szeretett lányomnak van egy ver szerinti apja aki ahol csak tud keresztbe tesz nekünk. Szerintetek később változik a párom véleménye vagy előbb utóbb bele örülök abba a tény be hogy én nem erdemlem meg hogy gyermeket szüljön nekem és ki nyirom magam?

2021. jún. 30. 23:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
47%

Miről beszélgettetek az első randin? (Ilyenkor mindig ezt kérdezem)

Nem az az első ha megismerünk valakit, megismerjük a terveit is és aszerint választunk?

2021. jún. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
99%
Ne nyírd ki magad, de kár reménykedned. Ha nem akar gyereket akkor tiszteletben kell tartanod ezt a döntését.
2021. jún. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
93%

"Bele örülök abba a tény be hogy én nem erdemlem meg hogy gyermeket szüljön nekem és ki nyirom magam?"

Lehet, hogy újat mondok, de ezzel az idegrendszerrel nem vagy alkalmas szülőnek.

Amúgy meg kénytelen vggy tiszteletben tartani, hogy nem akar többet szülni, a legegyszerűbb, ha olyan párt keresel, akivel azonosak a terveitek.

2021. júl. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
99%
Én sem akarok többet szülni, engem semmilyen módon vagy eszközzel nem vennél rá a további gyerekvállalásra, tudom, miről beszélek. Mint nőnek, a párodnak minden joga megvan ehhez az állásponthoz a saját testével (és életével) kapcsolatban. Ha ezzel nem tudsz megbékélni, akkor nem egymást keresitek.
2021. júl. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
75%

Nekem meg a pasim nem akar, emiatt nekem soha nem adatik meg hogy anya lehessek. Ilyen esetben két választásod van: vagy elfogadod (én ezt tettem) vagy szakítassz és keresel mást.

Ráerőltetni senkire nem lehet és nem szabad semmit, főleg egy ekkora horderejű dolgot.

2021. júl. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
2 lehetőséged van. Beletörődsz, vagy keresel mást magadnak.
2021. júl. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Szeretnek pontosítani a párom a kapcsolatunk elején azt mondta hogy szeretne meg egyet. Félre ment az exevel(a gyerek apjával) én vissza fogadtam most együtt élünk de o kijelentette h nem szeretne szülni megegyet van okom aggodalomra ?
2021. júl. 1. 01:34
 8/31 A kérdező kommentje:
Kezdek be kattani :D egyszerűen nem tudok elviselni ennyi szart 😂
2021. júl. 1. 01:35
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalt és visszafogadtad? Papucs vagy, dobd ki a lotyót minél hamarabb ha jót akarsz magadnak!
2021. júl. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

1 éves gyereke van, dugott az ex-el, amíg veled volt..

Nincs túl az exen, a következő gyerek nagyon nem aktuális semmilyen szempontból. Rossz nőt választottál, örülhetsz, hogy (most) nem akar szülni, úgysem maradtok együtt, megúszod a mozaik családot, gyerektartást!

2021. júl. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!