Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy értjük azt, hogy 3...

Hogy értjük azt, hogy 3 nyomásból lett meg a baba?

Figyelt kérdés

Egy fájás alatt 3 nyomás van összesen.

Ha kérdezik tőlem, akkor hogy mondjam?

Eddig úgy fejeztem ki magam, hogy 4 fájásból lett meg. De az 4*3=12 nyomás. Akkor 12 nyomásból?

Vagy a fájást konkrétan mondják nyomásnak?


Válaszaitokat előre is köszönöm.



2021. aug. 6. 19:46
1 2
 1/18 Andizsuzsi ***** válasza:
97%
Ki a búbánat kérdezné meg?
2021. aug. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Azért az engem is érdekelne, hogy mégis ki kivíncsi arra, hogy 5 vagy 10 vagy akárhány nyomásból lett meg a gyerek?
2021. aug. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Nekem pl 2 nyomasbol, de sosem kerdezte senki. Halvanylila dunsztom nincs h egy fajas alatt mennyit lehet nyomni.
2021. aug. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

Hát tőlem se kerdezte senki, de én a fájást mondanám.

Hogy hányszor nyomtam egy fájás alatt....fingom sincs, azt sem tudom hányadik fájásból lett meg, nem még osszesen hany alkalommal nyomtam.

2021. aug. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Mikor a doki mondta, hogy na, most nyomjak, abból volt három. És a harmadikra kint volt.
2021. aug. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

Egy fájas alatt hogy a fenébe nyomsz 3-szor???


1 fájás egy végetérhetetlen nyomàs.. nem?


Nekem a 2. Gyerek. A tolófájás kezdetétől 10 percre lett meg..

Ez kb 6 -7 fájás.. 2 ellihegett volt a gátvédelem miatt, a 2. Után ment el a magzatvíz.


Elsô gyereknél pedig megszámlálhatatlan fàjàs, 2 h kitolás szak volt.

2021. aug. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nekem egy fájás alatt összesen 3 nyomás volt. Nyomtam, majd mondták, hogy kifúj nagy levegő, nyomjak, s ezt még egyszer. Utána mondták, hogy várjuk a következő fájást, szóljak ha jön.


Általában már olyan anyukák kérdezik akik már szültek. Érdekes, több anyuka is kérdezte, azt hittem természetes.:)

Akik nem szültek/apukák/férfiak nem tette fel a kérdést.

2021. aug. 6. 21:00
 8/18 A kérdező kommentje:

Bár nálam szülésznők rá is segítettek tenyerükkel, hogy kibújjon a baba. Lehet ha egy fajast végig nyomok akkor nem kell. Nem tudom, nekem teljesen normálisnak tűnt a kitolási szak, pedig ez volt az első :)

De az is lehet, hogy látták, hogy elfogyott a levegőm, vagy nagyon vörös lehetett a fejem. Nem tudom, nem emlekszem annyira rá. Kívülről meg nem láttam magam.:)

2021. aug. 6. 21:04
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Én is kettőt nyomtam de sztem tök nem természetes, hogy valaki ilyet kérdez. Inkább gáz.
2021. aug. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
Fél óra volt a kitolás nekem, ebben volt amikor a gátvédelem miatt nem nyomtam, de fingom sincs hogy összesen hány nyomás volt nem is kérdezte soha senki, ez egy teljesen abszurd kérdés.
2021. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!