Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Előfordult, hogy valakit...

Előfordult, hogy valakit tönkretett a szülés?

Figyelt kérdés
Mi történt ha lehet tudni? Te károsodtál vagy a baba? Hogyan éltél tovább a problémával?

2021. júl. 26. 14:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%

Nekem mamám a 2. Gyereke után képtelen volt lefogyni, refluxos lett, a hasizma szétrepedt.

Szóval őt eléggé tönkretette, viszont a gyerekének nem volt baja

2021. júl. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

az egyik nagynéném cukros lett a 2. gyerek után. mindkét terhessége alatt cukros volt, szülés után elmúlt. de a 2. után pár évvel visszatért, és azóta is cukros.

a másik nagynéném depressziós lett, szerintem sose heverte ki igazán (már évek óta nem nagyon tartjuk a kapcsolatot)

2021. júl. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
38%
szerintem mindenkit tönkretesz, főleg ha nem huszonévesen szül.Csak erről nem nagyon hallasz sehol.
2021. júl. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%
Azert ez így nem igaz utolsó
2021. júl. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
35%
dehogynem
2021. júl. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
33%
Érdekes 33 évesen szültem barátnőim szinten jóval 30 felett csak tudod mivel végig sportoltunk terhesség előtt-alatt-után és nem “kettő helyett ettünk” meg minden sz*rt fizikálisan semmi bajunk nem lett természetesen szültem bárátnőm közül van aki császárral és még azt is megsúgom hogy igényesek voltunk előtte utána is és semmilyen téren sehogyan nem viselt meg se engem se őket, mindegy mikor szülsz 24 vagy 34 évesen ha egészséges és sportos életet élsz nem visel meg ha meg egy igénytelen zabagép vagy aki max a távirányítóért emeli meg a hájas plöttyedt seggét fiatal és idosebben is tönkreteszi az amúgy is sz*r tested
2021. júl. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit biztos nem. Van akinek nincs szerencséje. Édesanyám 26,28,31,44 évesen szült, vékonyabb és csinosabb mint én valaha voltam :D És semmiféle egészségügyi problémája nincs a szülésektől.
2021. júl. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Azert mert te tönkre mentél,nem kell mindenkire ráhúznod, bár rlhiszem, hogy a lelkednek könnyebb lenne.

5.nek

2021. júl. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Szülés után kinek lesznek betegségei,meg marad nagy hasa,kinek smemi baja nem lesz az genetikátol és az edzetségtől függ
2021. júl. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%

6-os! Azért a pofádból visszavehetnél és a stílusodon is van mit javítani. Végig edzettem terhesség alatt (előtte is!), konkrétan betöltött 40. héten is túráztam és volt aznap is személyi edzésem. Utána azért nem, mert másnap megszültem.

Mikor újra elkezdtem edzeni a 6 hét gyerekágy leteltével derült ki, hogy terhelésre inkontinenciám lett, ami NEM a renyhe és edzetlen medencefenék miatt alakult ki és helyre sem hozza egy kis Kriston torna, több száz ezer forintért kellett kezelésre járnom, még egyelőre azzal a sporttal, amit igazán szeretek (kangoo), nem mertem tesztelni, mert egy ilyen edzésen derült ki a problémám, térdig összepisiltem magam.

Azóta kiderült, hogy a végbelemmel sem stimmel valami, vérzik a s3ggem a budin, ezzel is kéne valamit kezdeni. Egy terhesség miatti szövődmény nem csak azzal lehet összefüggésben, hogy zabálsz-e meg sportolsz-e. Verd földhöz a hátsód, hogy nincsenek ilyen bajaid és ne gyere ide habzó szájjal fröcsögni meg bezzegelni, ha a sport és az odafigyelés elég lett volna, bizonyosan nem lennének ilyen problémáim, mivel kimaxoltam a dolgot.

2021. júl. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!