Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy értjük azt, hogy 3...

Hogy értjük azt, hogy 3 nyomásból lett meg a baba?

Figyelt kérdés

Egy fájás alatt 3 nyomás van összesen.

Ha kérdezik tőlem, akkor hogy mondjam?

Eddig úgy fejeztem ki magam, hogy 4 fájásból lett meg. De az 4*3=12 nyomás. Akkor 12 nyomásból?

Vagy a fájást konkrétan mondják nyomásnak?


Válaszaitokat előre is köszönöm.



2021. aug. 6. 19:46
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! :)
2021. aug. 6. 22:15
 12/18 anonim ***** válasza:
Eszembe se jutna ilyet kérdezni, ez nekem is nagyon fura.
2021. aug. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, hogy csak Észak-Keleten szokás :)
2021. aug. 7. 20:33
 14/18 anonim ***** válasza:
Ezt ugy értik,hogy hány nyomás alat van meg a baba.tolofájásokro mennyit nyomsz
2021. aug. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kérdés, én nem is emlékszem már, nem is számoltam. Inkább azt szokták kérdezni, hogy mennyi ideig tartott a kitolási szakasz.
2021. aug. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Uh, kerdezo, eszak-keleti vagyok, de 20 eve csak latogatoba jarok… igen, ott annyi a tapintatlan, kerdezoskodo, magat eszre nem vevo ember ember meg mindig. Nekem mindig olyan fura. Meg nem is csak a kerdesek, hanem ha latnak valamit, ami szokatlan, akkor mutogatnak, meg fenhangon, hogy “nezzed mar” stb. Rendesen ugy erzem magam, mikor latogatoba megyunk, mintha valami utazo cirkusz tagjai lennenk 100 evvel ezelott valami tavoli tanyavideken..
2021. aug. 9. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Andizsuzsi ***** válasza:

"Akik nem szültek/apukák/férfiak nem tette fel a kérdést."


Én kettőt szültem, soha nem kérdezte meg senki és én sem kérdeztem meg soha senkitől. Én pl minden fájást egy nyomással nyomtam végig, szerintem ez abszolút egyéni, hogy egyrészt kinek milyen hosszú egy fájás, illetve milyen kondícióban van a kismama, meddig tud egy levegővel nyomni. Ezért értelmetlen is a kérdés. Az első gyerekkel ráadásul nem is volt tolófájásom, így addig nyomtam, amíg szusszal bírtam, aztán kicsi pihenés és folytat, amíg meg nem született.

2021. aug. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kérdeztem még senkitől, de tőlem igen, kérdezték. 3 nyomásra lett meg. Pontosan háromszor kellett nyomnom és a harmadikra lett kint.
2021. aug. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!