Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárvonal app hasi szülés...

Császárvonal app hasi szülés alapcsomagját megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Császáros leszek hamarosan, az app-on találtam a videócsomagot, megéri megvenni, felkészülni? Nem az ára miatt, hanem hogy tényleg hasznos-e.
2021. aug. 10. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Annyi minden elérhető ingyen a neten, hogy ilyesmiért én nem fizetnék. Tudom tudom, szar anya és nem is akartam igazán ezt a gyereket 😂😂
2021. aug. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem 6000 ft fog földhöz vágni, de ha gagyi akkor nem éri meg. Meg hogy jön ide, hogy ezért szaranya lenne bárki is? Nem értem 🤷‍♀️
2021. aug. 10. 22:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia en megvettem de aztan nem nagyon ereztem szukseget. Az agyrol felallasrol talalsz videot neten de ugyis segitenek a noverek eloszor. Viszont az a resz hasznos volt hogy irtak ott hogy ha tudod hogy felallitanak egy ora mulva lassan huzd fel a terded 10 percenkent mire jon a nover felhuzott labakkal vard. Meg az hogy legzesgyakorlatokat csinalj fekve elotte (ratettem a kezem a sebre es ugy vettem levegot hasbol tobbszor valami ilyesmi volt). Egyebkent en azert vettem meg mert tamogatom ezt az applikaciot meg a szervezetet mogotte nem azert mert annyira feltem hogy mi lesz mutet utan. Tulajdonkeppen inkabb tamogatas volt reszemrol :) de a tippeket tanacsokat ossze lehet ollozni siman forumokro is. A hegemet masszirozni kellett volna de engem nem vett ra a lelek. Mai napig nem szeretek hozzaerni de ez emberfuggo valoszinuleg.
2021. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Itt egyeseknek mániája ha nem adsz meg MINDENT a gyereknek akkor szar anya vagy és rajta akarsz spórolni. Legyen az akármi, egy 6000ftos app akár.
2021. aug. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég ha a felállást begyakorlod+ha felálltál utána próbálsz egyenesen járni, egyformán terhelni magad.A többi kb egyénfüggő, mármint a gyógyulás.Illetve érdemes a gyógytornászra figyelni,aki (nálunk szobára jött) korbejar mert begyakorolhatsz pár gyakorlatot ami segíthet.
2021. aug. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Én is megvettem, én már ahogy ment ki az érzéstelenítő végeztem a gyakorlatokat.

4 hete szültem császárral, és a mai napig csinálom a gyakorlatokat.

Nagyon gyorsan felepultem, nem úgy mint az első császár után. Akkor még nem tudtam a császár vonalról.

2021. aug. 11. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt a baromságot! Ez egy műtét, nem nagyon tudsz beleszólni, nem te fogod megcsinálni. Utána fájni fog valamennyire, aztán meg elmúlik. En 4 éve szültem és akkor ingyenes volt ez az app, vagy nem találtam a fizetős részét, ingyenesen oké volt ilyen szuper tanácsokat olvasni, hogy oldalt fekvésből keljél fel, stb., de azért erre magától is rájön mindenki. Gusztustalan ezért 6 ezer forintot elkérni, befolyásolni úgysem tudsz szinte semmit császár után, a nővérek elmondják a lényeget. Ezzel az erővel minden műtéthez csinálhatnának app-ot, mandulamutét, vakbél műtét. Nekem volt 8 műtétem és mindegyiket túléltem applikációs segítség nélkül is.
2021. aug. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!