Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után nagy wczés?

Császár után nagy wczés?

Figyelt kérdés
Kinek hogy ment? Nem szakadt szét a seb nyomáskor? Elötte vagyok írjatok sztorikat légyszi

2021. aug. 10. 14:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
A seb nem szakadt szét de nyomni nem nagyon tudtam, megvártam, hogy szép lassan kicsússzon 😅. Tudom unfi volt, bocsi. Ha nem tudsz kakilni kérj hasgajtót, attól könnyebben fog menni. Pár nap után javulni fog a helyzet. Otthon meg próbálj meg olyant enni ami lazítja a székletet, hogy ne keményedjen meg.
2021. aug. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az a baj amúgy is nehezen mennek a dolgok,nyomás nélkül pedig esze sok olyat ami lazitja köszi 1es
2021. aug. 10. 14:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A seb akkor sem tud szétszakadni, ha teljes erövel kellene nyomi, normál WC-zésnél meg egyáltalán nem.
2021. aug. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Oh ebben is lesz vsz. változás. Nekem pl sose volt rendszeres. Császár óta minden reggel mihelyst felébredek...

Ha más nem, a hashajtó segíteni fog. Nálunk alapból adtak keserű sót. Na az után nyomni se kellett

2021. aug. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk minden császáros automatikusan kap hashajtót. 2 db-ot este, 2 db-ot pedig másnap reggel kell bevenni.
2021. aug. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Lehet, hogy szülés után megváltozik nálad is.

Nekem nagyon könnyen ment mind a kettő után.

A terhességeim vége felé már nagyon küzdöttem a szorulással.

Amikor megszülettek a babák és végre felállhattam, akkor szinte felszabadultak a beleim (bocsi), de nem kellett nyomnom egy kicsit sem, örültem, hogy elértem a wc-re😅

Nekem mind a kettőnél így volt.

2021. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Nem szakadt szét, de van valami kúp, csak azzal ment. Otthon már nem volt probléma. Meg ugye olyat kell enni, meg sokat. Beöntés után a darált kajától nem is értem, mit vártak.
2021. aug. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Èn hozattam be guttalax cseppet,mar preventíve bevettem,mert idegen helyen amúgyse nagyon megy, nyomni meg főleg nem tudtam volna.
2021. aug. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkét császár után hashajtó kellett az elsőhöz, anélkül nem ment, azzal viszont simán, nyomni is alig-alig kellett, jött magától... 😅 És utána a többi nagywc-vel már nem volt gond.
2021. aug. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kaptam hashajtót.
2021. aug. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!