Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után haj romlása? Mi...

Szülés után haj romlása? Mi segített ?Illetve hogyan nyertétek vissza a régi súlyotokat?10 kiló ment le szülés utáni héten de azóta meg sem mozdul a mérleg.Van valami csoda bogyó ami segít diéta mellett?

Figyelt kérdés

Lassan 3 hónapja,hogy szültem de csak nemrég vettem észre a hajam megváltozását.

Nagyon hullik és vékony lett,sőt még zsirosodik is.Egyik nap le mosom aztán megint ugyan olyan mintha megsem lett volna mosva.

Eddig nem figyeltem fel rá mert nem volt időm magammal foglalkozzak,2 hónapig alig aludtunk mert nagyon hasfájós.



2021. aug. 8. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
10 kg nagyon szuper,mit akarsz?. Nekem hat kilo ment le a masfel ev alatt,pedig dietazok. Es meg 8 van hatra. Hajaddal keress masik sampont,biztos hormonalis.
2021. aug. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Majdnem mindenkinek állatira hullik a haja szülés után. Pár hónap alatt normalizálódni fog. A zsírosodáson talán segíteni fog, ha visszarendeződnek a hormonok. Szoptatás abbahagyása után kezdtem használni Alpecin koffeinsampont és nagyon sokat segített.

Súlyfeleslegemre csak a szülés után 1 évvel tudtam rákoncentrálni. Akkor viszont 10 kilót ledobtam 9 hét alatt. Ekkorra rendeződött annyira az életünk, hogy oda tudjak figyelni az étkezésre és, hogy napi 1 órát tornázzak otthon a kicsik délutáni alvása alatt.

Adj időt magadnak! Minden a helyére kerül egyszer.

2021. aug. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Alpecin koffeines sampontól csak jobban fog zsírosodni. Vegyél inkább valamilyen bio sampont pl az anatúr webáruházban vannak nagyon jók, illetve a Vichy Dercos Anti-Dandruff

korpásodás elleni sampon normál és zsíros hajra is nagyon jó. De el el kell keserítselek, ha hormonális okok miatt zsírosodik, akkor nem igazán fog használni, max egy kicsit javít rajta.

2021. aug. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

Sajnos ez ilyen. Ezen mindenki túlesett már.


Sokan rövidre vágatják amikor elkezd hullani. Ezt én is megtettem és szerintem jobban tettem de csináld ahogy akarod

2021. aug. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A hajam nekem is hullott/hullik. Hosszú volt a baba kb 3 hónapos koráig, aztán levágattam, akkor talán jobb volt. Szülés után maradt rajtam kb 2 kiló, ami aztán felment 6-ra. Kb 1,5 hónapja kezdett el járni a lányom, azóta folyton utána rohangálok, mert a kukában akar turkálni, minden szekrényt kinyit, aztán rácsukja az ujjaira az ajtót. Kipakol a fiókokból aztán odacsukja az ujjait. Örökmozgó, még enni sincs nagyon ideje mert annyi a felfedeznivaló. Napi 1,5-2,5 km séta 1-2x. Szóval nekem így sikerült fogynom 4 kilót ezalatt az idő alatt, meg persze a nagy melegekben nem is volt akkora étvágyam.
2021. aug. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

4 hónapja szültem, 5-6 kiló plusz maradt rajtam szülés után, és nem megy le. Nem diétázom szigorúan, de odafigyelek, és napi 5-7 kmt gyaloglok.

A hajam szülés után pontosan 3 hónappal kezdett irdatlanul hullani, erre sörélesztőtabit, vitaminkomplexet és kétféle cseppet is használok, eddig eredménytelenül (1 hónapja).


Szerintem mindkettő hormonális, és hormonszintek rendeződése után fog menni a fogyás ill megállni a hajhullás és új nőni.

2022. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!