Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor láthatjátok először a...

Mikor láthatjátok először a babát szülés után? (Ha az apa nem volt bent és nem is akarjuk hogy bent legyen? És az asszonynak meg császára volt ? Tetszett nektek a babátok legelső pillanatban?

Figyelt kérdés

2021. aug. 13. 19:30
A kérdező szavazást indított:
Igen tetszett
Nem nem volt olyan szép legelőször
26 szavazat
 1/8 Derjaderja ***** válasza:
24%

Hát nálunk a covid miatt nem volt látogatás. A párom a 3.napon látta először a fiunkat, amikor mentem vele kifelé az osztàlyról. Mindketten csúnyának láttuk, de azóta is az, viszont a természete csodálatos.

A lányunk 2 évvel idősebb, a párom bent volt a műtőben, ő gyönyörű baba volt és azóta is szép, ellenben maga a kisördög természetre (kis túlzással).

2021. aug. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Műtét után megmutatták, aztán elvitték lemérni, megvizsgálni stb, utána odaadták az apjának. Én utána már csak akkor láttam, mikor letelt a 6 óra és felkelhettem, az apja csak akkor, mikor mentünk haza, nem volt látogatás. Mindketten nagyon szépnek találtuk már akkor is, azóta pedig még szebb lett.
2021. aug. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkettőt szépnek találtam egyből.
2021. aug. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

konkrétan nem érdekelt ...

24óra vajúdás után császároztak, örültem h ébren tudok maradni a fáradságtól... nem hogy még játsszam a jajdeboldogkismamat!


amúgy szép gyerek :)

dupla sor szempillája van hosszú sűrű és hozzá zöld szemek, szív alakú arc, sűrű barna haj, igazi szívtipró :)

2021. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy volt, mint a 2.valaszolonal. Szep volt, főleg, hogy rendesen szőke volt a haja.
2021. aug. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Pcs-nél a férjem bent volt így nem tudom. Ő ugye mehetett a babával még engem varrtak nekem csak megmutatták

Sürgósséginél: hajnalban műtöttek, délután jöhetett fel velem a pic-re

A szobatársamhoz (neki nem kora szülés volt) egyből behozták a babát mikor lehozták a szobába. A férhe már ott várta őt, tehát együtt látták először, mikor már a szobában elhelyezték az ayukát.

A lányom nagyon szép volt már akkor is

Na az ikrek mindenek voltak (cukik, aprók) de szépek egyáltalán nem.

Mostmár ők is azok. (nem csak szerintem)

2021. aug. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
korház és orvosa függő és virushelyzetől függ
2021. aug. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem volt bent a férjem, de láthatta a babánkat már első nap. :) Naívan mindig azt hittem, hogy a kisbabák pihe-puha bőrrel születnek, így kezdetben furcsa volt számomra, hogy piros arccal, pattanásokkal jött a világra, de számomra már akkor is a legszebb volt. :) Gyönyörű, mosolygós baba, mindenkit levesz a lábáról. 🙂
2021. aug. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!