Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Bajcsy kórházban, hogy megy...

A Bajcsy kórházban, hogy megy a szülés?

Figyelt kérdés
Lehet orvost választani? Azt hallottam, hogy valamelyik kórházban behívják a fogadott orvost, amennyiben egyébként is ott dolgozik, csak nem ő ügyel éppen, de valahol szigorúan veszik a törvényt, és csak az ügyeletesnél lehet szülni.
2021. aug. 14. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lépj be a Bajcsy-s kismamák és anyukák Facebook csoportba és ott naprakész információk vannak a témában ami ezt a kórházat illeti.
2021. aug. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Esetleg azt tudod, hogy akkor is szülhetek máshol, ha nem oda tartozom? 11. kerületi vagyok.

Ha belépek a csoportba, az ismerőseim látni fogják? Mert még nem szeretném publikussá tenni, hogy babát várok.

2021. aug. 14. 18:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kérdező, ott szülhetsz ahova tartozol
2021. aug. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogadott orvossal, befogadó nyilatkozattal szülhetsz ott. Igen, látják az ismerőseid, hogy bent vagy de csak ha külön megnézik a tagokat úgy tudom értesítőt nem kapnak arról, hogy beléptél, és ki nézegeti ezt.
2021. aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!