Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A budapesti Bajcsy kórházban...

A budapesti Bajcsy kórházban hogyan működnek most a VIP szobák?

Figyelt kérdés
Kerestem neten is erről infokat, és itt gyk-n is, de csak régebbi több éves posztokat láttam csak, az érdekelne hogy az árak is ugyanúgy vannak mint régen? Úgy tudom most fel lett ott a szülészeten újítva minden, szülőszobák is. Szóval 14e ft egy ágyas, 7e ft kétágyas VIP szoba? És oda más látogatási szabályok vonatkoznak mint a sima kórtermekre? Szóval pl az apuka többet lehet ott bent az anyukával és a kisbabával? Akár bent is aludhat? Elsősorban ezért gondolkozom a VIP szobán, plusz oda hogy lehet bekerülni? most 32 hetes kismama vagyok, az ilyet azért nem lehet gondolom előre lefixálni mint egy műtétnél hogy x időpontra vagyok kiírva műtétre, mert hát a szülés bármikor beindulhat a végén. Csak a szülés napján derülne ki leghamarabb hogy oda be tudnék-e jutni, üres-e?

2017. jún. 16. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Egy egy ágyas van abban bármikor ott lehet Apuka ott is aludhat. A kétágyas vip abban különbözik mondjuk az ingyenes kétágyastól hogy tv van benne. Látogatàs stb ugyanaz. Csak szüléskor tudsz bekerülni ha épp szabad. Előre nem tudod lefoglalni.
2017. jún. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

VIP-be akkor van esélyed bekerülni ha van fogadott orvosod. Orvos nélkül még nem hallottam senkitől hogy sikerült volna neki.

Valamint az is kell, hogy mikor megszületik a babád, pont akkor legyen szabad, és ha nincs orvosod, ne legyen senki aki szintén vajúdik és neki van orvosa, valamint igényt tartana a szobára, mert akkor ő kerül be.

2017. jún. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van fogadott orvosom, Dr Gyopár Ernő, viszont ami talán gond lehet, hogy pont a kiírt időpont előtt két nappal jön vissza a nyaralásból, szóval ha hamarabb szülnék, akkor annál az orvosnál akit maga helyett ajánl. Nem tudom ez mennyire rontana a helyzeten, gondolom akit maga helyett ajánl akkor vele is le lehetne beszélni ezt a dolgot előre, hisz akkor helyzetben ő lesz az úgymond fogadott orvos még ha utolsó pillanatban történne a nyaralás miatt ez a csere, de akkor a pénzt is annak a dokinak adnánk ugye.
2017. jún. 17. 13:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az nem kavar be, csak fontos hogy mikor mész, és mondod hogy szeretnél vip szobát, annak az orvosnak a nevét mond aki bent lesz nálad.
2017. jún. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jún. 17. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!