Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában a...

Szült valaki mostanában a Bajcsy Zsilinszky kórházban? Mik a vélemények a szülőszobáról, gyerekágyról, csecsemősökről?

Figyelt kérdés

Dr. Palczert Miklósnál voltam az első vizsgálaton, nagyon szimpatikus volt, így gondolkoztam rajta, hogy esetleg őt fogadjam fel szülészorvosomnak. A kórházat viszont sajnos nem ismerem. Mik a tapasztalatok, vélemények az ottani dolgokról? A higiénia, a dolgozók hozzáállása, minden érdekel.


Köszönöm szépen!



2019. máj. 12. 20:56
 1/5 anonim válasza:
30%
Én gyerekemet összecserélték ott nem ajánlom
2019. máj. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy cserélték össze a gyereket? Mindenki kap karszalagot, nem?
2019. máj. 12. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez az összecserélős dolog már rég nem létezik! Azonnal kap karszalagot a gyerek!
2019. máj. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét gyerekem ott született, az elsőnél Palczert volt a dokim, a másodiknál már nem őt választottam. Nem volt vele nagy problémám, csak voltak amik nem tetszettek. A gyermekágyasrész szuper,de előfordul, hogy annyi baba születik, hogy utána nőgyógyászati osztályra is kerülnek a babákkal. A másodiknál én is ott voltam, végülis nem volt olyan rossz, csak a fájó gátsebbel nehéz volt elsétálni a csecsemő szobáig a fürdetésre.

Amikor a gyerekeim születtek még bárki bejöhetett a szobákba, de ez már változott azóta. A facebookon van egy Bajcsy kismamás-anyukás csoport. :) Ha van még kérdésed szívesen válaszolok.

2019. máj. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Októberben szültem császárral, mindenhol vannak hülyék. Csecsemősöknél is volt meg nővérből is, de sokan normálisak. Nem volt olyan rossz tapasztalatom az ott dolgozokkal, hogy ne szülnék mégegyszer ott. A nőgyógyászati wc-k brutális hányadékok, rettegtem hogy elkapok valamit.
2019. máj. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!