Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Havanna lakótelep! Régen nem...

Havanna lakótelep! Régen nem sokan dícsérték Pestnek ezt a környékét, mi a helyzet mostanában? Aki ott lakik, vagy most készül ott lakást venni, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Lakásvásárlás előtt állunk, 23.kerületben lakunk, itt nagyon drágák a lakások, a Havanna viszont olcsónak bizonyul. Szeretnék a fővárosban maradni, itt a munkahelyünk is, szeretünk itt élni. Ami a pénztárcánkba belefér, az a Havanna lakótelep. Infokat szeretnék gyűjteni róla, köszönöm szépen a válaszokat előre is!
2011. máj. 5. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most sincs túl jó híre, inkább keressetek lakást máshol, vannak még megfizethető kerületek.
2011. máj. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne!!!Csak a Havannan ne vegyetek lakast!! Teli van cigannyal, mindenkibe belekotnek. undorito ott minden. Megbanjatok majd es kesobb nem tudjatok eladni a lakast.
2011. máj. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát akkor azt hiszem meggondoljuk. hallottam, hogy be van kamerázva a lakótelep, de akkor ezek szerint hiába, még mindig vannak dolgok... Kétéves lányunkkal költöznénk oda, de így talán mégsem lenne túl jó dolog, ha idáig két válaszból kettő negatív. Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 5. 14:22
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ott lakom.

Egyáltalán nem olyan rossz, mint ahogy az előttem lévők írták. Vannak sötétebb részek, de vannak jobbak is. Az infrastrúktúra (bölcsi, ovi, iskolák, boltok, stb. ) jó, közel az M5, ott van Auchan, Tesco, stb. buszok visznek ki ingyen. A lakótelepen térfigyelő kamerák vannak, külön városőrség van járőrőző autókkal, kocsifeltörésről évek óta nem tudok.

De! Ha lakást akartok venni, meg kell nézni a lépcsőházat, ahova mentek. Egy lakótömb két vége között is óriási a különbség. Meg kell kérdezni a közös képviselőt, hogy a lépcsőház hogy fizeti a rezsit. (Nálunk nincs nagy tartozás, nem fogják elzárni a gázt...)

2011. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is oda mentem férjhez, négyéves a lányom. Tök jó volt a bölcsi és az óvodát is szereti. Iskolát még nem néztem.

Nálunk is jó a lépcsőház, az épület viszont már elég kopottas. AZ egész házban cseréltek ablakot meg fűtőtestet, a külső szigetelés és festés is várható mostanában.

2011. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
44%
Pestszenlőrincen a havannán élnek a cigányok de inkább a mellette levő kispest kertes házak környékén élnek
2011. aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Én régóta a havannán lakom.

1 hete csinálták meg a fűtéskorszerüsítést.

Lakásokat 7 millától is lehet itt kapni.

2011. szept. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én mellette dolgozom.

Átutazóban nem tűnik rosszabbnak, mint bármelyik másik panelos lakótelep.

Ami nekem nem szimpatikus, hagy a kollégáim mesélték, hogy a munkahelyem előtt már több embert leszúrtak az utcán.

Meg pont a híre miatt nem költöznék oda, abból a szempontból, hogy ha ott veszek egy lakást, később biztosan eladhatatlan lesz.


(7 milliótóli árat azért nem nevezném olyan olcsónak. Nekem a XXI. kerület legelején van egy 1. emeleti jó állapotú 46 m2-es fűtésmérős lakásom. Boráros tér BKV-val 10 perc, meg ott van minden a városrész központjában. A popómat verném a földhöz, ha 7 millióért el tudnám adni.)

2012. aug. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak jobb lakótelepek Budapesten, amik hasonlóan megfizethetőek, mégis kellemesebbek, pl. az újhegyi vagy a kispesti lakótelep.
2013. febr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, időközben már megvettük a lakást. nem a havannán! kertvárosi részen. kicsit húzosabb volt aaz ára, de jó környék, imádjuk :))
2013. febr. 27. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!