Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült közületek valaki dr....

Szült közületek valaki dr. Várbíró Szabolcsnál a II. Sote-n?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Véleményeket és tapasztalatokat várnék vele kapcsolatban! Illetve az is érdekelne - akár priviben is, hogy mennyiért vállalja a szülést, vizsgálatokat!

Köszi előre is!


2008. dec. 10. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A barátnőm nemrég szült nála. Nagyon segítőkész volt, mindvégig bent volt nála és hála neki nem került sor a császárra. Magánrendelésre járt hozzá, azt hiszem 7000/ alkalom, 10, ha uh is van. A szülésért azt hiszem 50ezret adtak neki, de ebben nem vagyok biztos. Én is voltam nála egyszer, szimpatikusnak tűnt.
2008. dec. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, örülök a pozitív tapasztalatnak :) Nekem nagyon szimpatikus, azt hiszem nyugodt szívvel szülnék nála.
2008. dec. 13. 14:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az előző válaszoló vagyok. Megkérdeztem a barátnőmet. Pontos összeget nem mondott nekik a Várbíró, de ők 50ezret adtak neki, a szülésznőnek (ő dolgozik vele) 15-öt. Hétfőnként rendel a Károly körúton délután.
2008. dec. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! nagyon köszi az infokat! M.
2008. dec. 17. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!