Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák van közületek olyan,...

Kismamák van közületek olyan, akinek a takarítástól beindult a szülés?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 21:13
 1/9 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Háát, előző nap takarítottam ki az egész lakást, szóval lehet, de nem tuti hogy ettől indult be mert a többi praktikát is bevetettük. :)
2011. júl. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A takarítástól magától nem hiszem :) A szülést, azaz a vajúdást a babából felszabaduló hormonok indítják be. Az, ha valaki épp takarít, mikor vajúdni kezd, véletlen egybeesés. Persze, azért ne cipekedj, ne erőltesd magad, ha elfáradsz, pihenj le! Nem kell az egész lakást 1 nap alatt fényesre nyalni :D
2011. júl. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez forditva van, a legtöbb nöre a szülés elött rájön a takarithatnék - ez egy régi ösztön, az állatok is rendezik a vackot a kölyköknek.
2011. júl. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szobát is festettem a vége felé, de nem indult be.
2011. júl. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Rámjött a takaríthatnék, 3 órán át súroltam a bejárati ajtót! (Úgy volt, hogy ki lesz cserélve, de nem maradt rá pénz, így gondoltam, mégse maradjon koszos.) A védőnő másnap reggel jött volna. Éjjel elindult a baba, pedig még volt 2 hetem :D
2011. júl. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha mar egyebkent is beindulna, akkor takaritas nelkul is beindul. Ha meg nem, akkor takaritassal sem.

Mi a 38. heten koltozkodtunk, egy hetig meg sem alltam, mar volt masik gyerek is kint. Nagyon lehajtottam magam, muszaj volt.

Es nem indult be ettol sem kozvetlenul.

2011. júl. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten a takarítástól, hanem az ágyneműtartó megemelésétől. Azonnal éreztem is, hogy nem kellett volna, utána egész nap furcsán voltam, éjjel elment a magzatvíz. Ez a 36. héten volt.
2011. júl. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
már mindent kipróbáltam, de semmitől sem indult meg
2011. júl. 11. 14:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Majd jönni fog, ha ő is úgy akarja :D Egy biztos: repülő mindig földet ért, gyerek bent még nem maradt :D

Sok sikert a szüléshez!

2011. júl. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!