Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha 36 hetesen zárt a méhszáj...

Ha 36 hetesen zárt a méhszáj abból lehet arra következtetni hogy mikor fogok szülni?

Figyelt kérdés
Semmi ilyen 4 jegyű számot nem mondott az orvos, amit másoktól hallok. Csak annyit h zárt. Akkor gondolom ez azt jelenti hogy teljesen zárt?
2021. aug. 20. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet. Nekem bő 2 ujjnyi( nem két centi, nem a külső méhszáj, hanem teljesen nyitva volt 2 ujjnyira) volt a 37.héttől, kiirt napon szültem
2021. aug. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Én 2 perces fájásokkal mentem be ,de teljesen zárt volt a méhszájam. Kínszenvedés volt mikor tágítottak,aztán a 36.óránál kb 10 perc alatt lett 10 ujjnyi.Aztán neked lehet szépen kinyilik annyira amennyire kell,akkor amikor kell.
2021. aug. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kedd délután voltam orvosnál, zárt volt a méhszáj, csütörtök reggelre megszültem.
2021. aug. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyik este elfolyt a magzatvíz, bementünk, doki mondta, hogy teljesen zárt. Kaptam méhszájérlelő zselét, az indította meg
2021. aug. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fiamnál a 8.hónapban 1 újnyira nyitva voltam 40+1 re született a lányomnál zárt volt 39+1 re szültem
2021. aug. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit, nem lehet rá következtetni. 38+4 hetesen teljesen zárt volt a mèhszájam, ctg se mutatott semmit, 39+0 hetesen természetesen megszületett a kisfiam. Magától indult a szülés, nem indították.
2021. aug. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem lehet rá adni,kinyilsz haamr nem veszed észre,de lasan nyillhatsz
2021. aug. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!