Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehér folyásom van 5 napja,36...

Fehér folyásom van 5 napja,36 hetes terhesen. A doki mintát vett, és 1 HÉT múlva lesz csak eredmény. Még teljesen zárt a méhszáj. De ő abból következtette ki, hogy ez nem magzatvíz szivárgás, hogy zárt a méhszáj?

Figyelt kérdés
Nem sok ez az egy hét??? Lehet valami baja ennyi idő alatt emiatt a babának??? Járt már így valaki? Kérlek adjatok tanácsot!!! Még egy kérdés!: A málnalevél teát mikortól ittátok, és mennyit? Erről az orvossal kellene beszéljek, vagy ihatom belátásom szerint???? Köszöntem szépen a válaszokat!!!!! Bea
2011. máj. 26. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

A terhességnek ebben az időszakában kicsit bővebb lehet a folyás, nem feltétlenül okozza fertőzés, de jó hogy megnézetted. Az, hogy a méhszáj zárt azt jelenti, hogy ha fertőzés, akkor sem terjedt feljebb, mert ha nyílni kezd az baj. A magzatvíz édeskés illatú szalmasárga folyadék, a doki biztos tudja, hogy mit látott.

Végül pedig ne izgulj, minden rendben lesz. :)

Málnalevélteát a 36. héttől javasolt fogyasztani, de én mindenképpen beszélnék az orvosommal.

2011. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm a válaszodat!!!!! Kiló követ szedtél le rólam ezzel! :D :D :D
2011. máj. 26. 23:21
 3/3 anonim ***** válasza:

A terhességem alatt nekem többször is volt fehér folyásom, nekem s kb 1 hetekig...emiatt ne aggódj, ez ilynkor természetes.

Málnalevél teát, ahogy az előttem válaszoló írta, 36. héttől lehet inni, a csomagoláson rajta van az adagolás, amit célszerű betartani. Szép babavárást!

2011. máj. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!