Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Baba neme kérdés. Volt-e...

Baba neme kérdés. Volt-e valaki hasonló helyzetben,mi lett a végeredmény?

Figyelt kérdés
26hetes vagyok jelenleg. 12.héten 4D-n kisfiura tippeltek,majd 16 hetesen, a magándokim kislányt mondott. Aztán 20hetes nagy ultrahangon, ujfent kislanyt. Most,24 hetesen voltam nőgyógyásznál, aki benyögte,hogy ott a himbilimbije😃 rá 1 hétre, azaz párnapja a fogadottam még mindig kislányt mond, mutatta is megint az ajkakat. Volt valaki hasonló helyzetben, hogy egyszer fiu-egyszer lány volt a neme? Egyébként mindegy,egészséges legyen, csak a környezetemben lévő anyukáknál többnyire 1x megtippelték, és az is maradt😃

#baba neme #Egyszerez #Egyszeraz
2021. aug. 20. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen ismerős


De addigra elengedték a kérdèst..

30 hetesen sem tudták.


Én elmennék 4D babamozira

2021. aug. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1-es

Igen, valoszinuleg kerni fogok idopontot 4D-re, de a legelso 4D-n ugye fiut tippeltek 70%ra :) a fogadott doki meg ugye kijelentette hogy o nem csak tippel,mert hogy ez kislany. Viszont a nogyogyaszom aki szinten nagyon jo szakember o himbilimbit latott nemreg😃

2021. aug. 20. 18:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

De basszis, hogy vàrja el az ember, hogy egy eendellenességet meglássabak, ha ezt benézii.


Nem arról beszélek, amikor takarja magát.. mert akkor mondja azt, hogy nem látja..


1.

2021. aug. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3-as

Szerintem ezt csak a genetika tudja szurni rendesen...meg igyis sok baba szuletik rendellenesseggel manapsag, amit a terhesseg soran nem vettek eszre

2021. aug. 20. 18:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Rólam teljesen a születésemig azt mondták hogy fiú leszek csak amint megszülettem akkor derült ki hogy tévedtek és leány lettem 😁
2021. aug. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nőgyógyászt kell kérdezni, hanem szonográfust. Olyat, aki genetikai vizsgálatokat is rendszeresen végez.
2021. aug. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát most nézd. Vagy vagy. 😂 50-50% 😂


Nekem az elaő 31.hétig takarta

A második 36.hétig.

A harmadik 24.hétig.

2021. aug. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen idevág, de nekem a 18.héten kislányt mondtak. Aztán a 20.héten szívultrahangra mentem (volt egy kis eltérésem az EKG-n) és a kardiológus aki a szívemet ultrahangozta azt mondta nekem, hogy rugdos ám ez a kislány. Szóval nekem a kardiológus is megmondta, hogy lány lesz :)
2021. aug. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
ha nem akarja megmutatni,megmutaja szüléskor,vagy szülés előttt
2021. aug. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!