Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terhességi cukorbeteg kismamák...

Terhességi cukorbeteg kismamáknál a kórházban szüléskor és utána milyen protokoll, kezelés van, hogy ne legyen se a mamának, se a babának baja?

Figyelt kérdés
Sajnos én is szenvedek ettől és aggódom, hogy a babámnak le fog esni a cukra. Ha a kórház tud róla, hogy a kismama cukorbeteg, akkor szülés után azonnal megmérik a baba cukrát? Megindítják a szülést is? Nekem még nem kellett a kórházat hívnom ezügyben. Az Uzsokiban fogok szülni amúgy.
2021. aug. 20. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Babának vércukrot mérnek, te meg diétás kaját fogsz kapni. Nem lesz semmi gond!
2021. aug. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden babának mérnek cukrot automatikusan.
2021. aug. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmi.
2021. aug. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Uzsokiban nem biztos,hogy szülhetsz ha terhességi cukrod van,nincsenek rá felkészülve.

Ha jól tudom inzulinos kismama biztosan nem szülhet ott akkor sem ha területileg oda tartozik.

2021. aug. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ellenőrzik a baba cukrát születés után és a következő napokban többször is. Ha alcsonyabb a cukra, megvan a megfelelő protokoll hogyan korrigálják. Nem egyedi eset, nyugalom.
2021. aug. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos sok helyen inditjak,akar ido elott is,hiaba mer tokeletes cukrokat az anya... Ertelmetlenseg, arrol nem beszelve,hogy az inditas nagyreszt sokkal fajdalmasabb,mintha magatol induona be,illetve gyakrabban lesz csaszar a vege. Elsonel eppen nem voltam cukrosnak "titulalva",mert 7,7 lett. Felek masodikkal mar nem lesz ekkora szerencsem,de elore rettegek az inditastol...
2021. aug. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. aug. 21. 15:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem ertelmetlen dolog, mert a cukrosoknak nagyobb a babaja, engem is inditottak 39.heten, tobb mint 4 kilo volt a fiam.
2021. aug. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hat ez egyaltalan nem torvenyszeru,foleg ha kezelve van. Hiszen ha kezelve van,nincsenek magas ertekek,akkor mitol none nagyobbra Juliska gyermeke,ha ugyan olyan ertekei vannak,mint Mariskanak,aki meg nem cukros kismama? En pl az utolso hetekben nem tartottam egyaltalan a dietat,tudom,hogy nem voltak rossz ertekeim, naponta 15x is ramertem. 3600 gramm lett a fiam a kiirt napon. Baratnom,akinem tokeletes cukorerteke lett, 4,3 kg lett a fia. Errol ennyit.
2021. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!