Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39+5 vagyok és ma eléggé...

39+5 vagyok és ma eléggé émelygek. (Egész terhességem alatt egyszer sem fordult elő) Ez a türelmetlenségtől lehet, v. Vajon ez szülés előjel?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
hányinger lehet elöjel, már rendesen szülés elött vagy amúgy is. nekem vajúdáskor olyan hányingerem volt, hogy a páromat kizavartam mosakodni, mert olyan erősnek éreztem a parfümjét. később kiderült, hogy csak szappannal mosakodott.) nagyon felerősödik ilyenkor az ember szaglása, és marha csúnyán is tud beszélni és nagyon türelmetlen is tud lenni. irj ha meg lett a baba! minden jot!
2009. márc. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hihihi... lehet, h akkor már az is előjel volt tegnap, hogy totálisan savanyúnak éreztem a vasárnapi húslevest, pedig a férjem szerint teljesen oké volt a leves...?! :-DDDDDD
2009. márc. 2. 11:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet a szülés előjele:)A húgomnak olyan hányingere volt tegnap du, hogy csak na:)És keményedett is egy picit a pocija. Ma éjjel megszületett Barnabás:):)

Könnyű szülést neked is:)

2009. márc. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi,nem ma éjjel, TEGNAP 23.10-kor:)
2009. márc. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor elég hamar meglett a babó. Gratula nekik!!
2009. márc. 2. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!