Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan történik a programozott...

Hogyan történik a programozott császár?

Figyelt kérdés

Ha valakinél indokolt a császáros szülés, akkor ugye programozott császár lesz...ez hogyan zajlik?

Megvárják még beindul a szülés és gyorsan műtét? Vagy nem kockázatnak és indítják majd gyorsan császároznak? Vagy kitűznek egy időpontot a 38. héten a baba érettségétől függőben? Mi van ha hamarabb beindul a szülés?

Arra is gondolok, ha valaki pl szemproblémák, vagy téraránytalanság miatt program császáros és arra is, ha valaki pl magánklinikán szül.

Pl a Maternityben vagy a Róbert Károlyban ez hogy megy?

Nem vagyok terhes, de gerincproblémák miatt szinte biztos, hogy engem is császároznak, amit én nem bánok, de még csak tervezzük a babát, így érdekel ez a kérdés.



2021. aug. 29. 00:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Kitűznek egy napot kb. egy héttel előbbre, mint amikor a szülés várható lenne.
2021. aug. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
Két ilyen terhességem volt, egyik farfekvés, másik harantfekvés miatt kellett. Egyik gyerek sem fordult be soha a szülőcsatorna felé, ezért nem kockáztatott az orvos. Mindkettőnél az utolsó 4 héten a méhszáj mellett a baba érettségét is nézte és kiválasztott egy napot, amikorra minden mérés szerint minimum 4 kg a baba és túl van a 38. héten. Nem várt arra, hogy beinduljon a szülés. Ha így alakult volna, azonnal műteni vittek volna, nem engedte volna megszülni.
2021. aug. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Szia. Én a Maternity- ben szültem 2 hete. Eredetileg megbeszéltünk egy időpontot a 39.hétre. De a kislányom úgy gondolta, hogy ő nem várja meg. Beindult a szülés hamarabb. Onnantól, hogy bementem a klinikára, 3 óra telt el a császárig.
2021. aug. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Róbertben volt progi császárom, mivel vérhigitot kellett használnom. 39+5. napon. Ilyenkor nem indítanak. Be a műtőbe és vágnak.
2021. aug. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Nekem 2 hónap múlva lesz program császárom, magánklinikán -eü.-i okokból, nem azért, mert így kértem.

A problémám miatt én nem vajúdhatok, mert veszélyes lenne; ezért úgy beszéltük meg, hogy ahogy betöltöm a 38. hetet, megcsászároznak.

2021. aug. 29. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Nekem 36+5 héten mondták, hogy valószínű császár lesz, mert már nem fordul be, de még várnak 1-2 hetet, aztán adnak időpontot. Rá 2 napra beindult a szülés, így sürgősségi császár lett. Ilyen is van.
2021. aug. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Programcsászárnál az esetek nagy részében nincs vajúdás. Van egy megbeszélt időpont, amire ugyanúgy megy be a kismama, mint b@rmely más műrétre.
2021. aug. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Ismerősöm kb 2 héttel a kiírt nap előtt kapott időpontot programozott császárra. Reggel bfeküdt a kórházba, aznap már el is végezték az operációt. Én a szemem miatt voltam a terhesség 7. hónapja körül szemészeten, hogy szülhetek-e természetes úton. Legkésőbb egy hónappal jeleznem kellett az orvosnak, hogy mi a helyzet.
2021. aug. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
megbeszéli szülészorvosod császárt befektetnek idő előt kirinak császra és szülés nem indul be azt nem várják meg.rögtön császároznak
2021. aug. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem indítják be a szülést,és nem is várnak vele,ha programozott.Ki fognak tűzni egy dátumot,befekszel és elvégzik.

Aki szülés alatt megy át császárral annak a beindult szüléssel van valami gondja.

2021. aug. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!