Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni köldöksérv?

Szülés utáni köldöksérv?

Figyelt kérdés
2 és fél éve szültem, utána sajnos elég csúnya lett a köldököm, kicsit kiáll lefelé, engem eléggé zavar, voltam vele sebésznél aki annyival elintezett, hogy ne bántsuk… ezzel le is volt zárva. Most várom a második babám, és félek, hogy szülés után még csúnyább lesz. Valakinek van hasonló tapasztalat? Mit lehet vele csinálni?

2021. szept. 4. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
(Nekem a terhesség végén jött ki, 1, 5 év múlva megműtötték, azt mondta a sebész, hogy várjak 1 évet ha megint babát akarok (nem akarok))
2021. szept. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2.gyermekem 4 hónapos volt mikor kijött köldök kapuban egy cseresznye nagyságú.

3 hónap múlvan műtöttek,hálóztak. A hasfalam szétnyílt, amellett bélgyulladásos vagyok, durva összenövéseim voltak. Nálam nem volt opció a várakozás.

2021. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!