Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Köldöksérv? Enyhe foku köldöks...

Köldöksérv? Enyhe foku köldöksérvem van.35 hetes terhes vagyok. Fog ez romlani szülés alatt?

Figyelt kérdés
Van itt olyan anyuci akinek nem kellett müteni szülés után mert esetleg visszahúzódott?Marad nyoma ha megmütik?Bocsi a sok kérdésért de tapasztalatlan vagyok ebben a támában.
2010. máj. 31. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia


Ha amiatt aggódsz, hogy most kifelé áll a köldököd, mert terhes vagy, akkor ne aggódj. Nem is hallottam olyat, hogy meg kéne műteni. Ez normális, és amint a hasad lemegy, vissza fog menni. Ha ez megnyugtat, én a szülés után 3 évvel rakattam be köldökpiercinget , és még az után is ment le a hasam...na arra nem számítottam, és most a piercing túl nagy bele...

2010. jún. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Második babámat várom és nem az a gondom,hogy a köldököm kifele áll mert az az elsönél és kiállt és visszament hanem az,hogy azt mondta a dokim,hogy ez sérv és ezt müteni kell lehet szülés után.Vagy attól jött ki,hogy cipeltem a fiamat vagy attól,hogy 21 hónap különbség van a fiuk között és nem bírta a köldököm azt,hogy neki megint dudorodnia kell.
2010. jún. 8. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!