Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mekkora szőrrel mentetek szülni?

Mekkora szőrrel mentetek szülni?

Figyelt kérdés
Ha elfolyt a magzatviz meg mentetek tudolni/borotvalni egyet?
2021. szept. 10. 17:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
64%
Eleve borotválkozom hetente, terhesen is borotválkoztam, úgyhogy esély sem volt arra, hogy ha random kell is menni akkor dzsungel legyen odalent.
2021. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Én is de borostasan se kéne nem?

Mi van ha hetente és pont holnap lett volna újra aktuális?

El folyik a magzatviz elmesz borotvalni nem?

2021. szept. 10. 17:55
 3/32 A kérdező kommentje:
Vagy a borosta meg nem ciki??
2021. szept. 10. 17:56
 4/32 anonim ***** válasza:
52%
Simán le tudod még borotválni, 5 perc az egész. Úgyis zuhanyozol előtte még, nem ezen múlik.
2021. szept. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
84%
Èn màr hetek òta nem làttam rà elèggè magamra a borotvàlàshoz. Tiszta dzsungellel mentem kòrhazba, ott nem zavart senkit, nem borotvàltak.
2021. szept. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
80%
Senkit nem érdekel a szőr. Én gyantáztatok, a 37. héten még mentem volna, de betegség miatt lemondta a kozmetikus, én meg nem álltam neki óriás pocakkal borotválni úgy, hogy ezer éve nem borotváltam. Néhány nappal később szültem, 5 hetes szőrrel. Senki nem tett megjegyzést, nekem meg eszembe se jutott szülés közben. Egy kis borosta meg hogy lenne már ciki, nem elvárás, hogy teljesen csupasz altesttel menj szülni.
2021. szept. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
79%
Én eléggé elhanyagoltam magamat oda lent, nem is tudtam volna borotválni a nagy hasam miatt. Magzatvíz nem folyt el, akkor indultunk a kórházba, amikor már rendszeres, 5 perces fájások voltak. Nem volt időm sem tusolni, sem borotválkozni. Senkit nem érdekelt a szőr nagysága.
2021. szept. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
57%

Fiammal pont nst-re mentem, így előző nap borotváltam. Amúgy hetente szoktam.

Most a 38.héten járok, heti 2x borotválom. Főleg magam miatt. Meg simán tudok úgy helyezkedni, hogy lássam is.

2021. szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
25%
Hát ez azért nem igaz, hogy senkit nem érdekel. Mi a kollégáinkat azért egymásra szoktuk húzni a szánkat ha göndör dzsungel van az arcunkba, full igénytelenség. Ha nem éred el van kozmetikus, férj...
2021. szept. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
79%

Én csak bikinivonalban borotváltam le, egyébként meg szőrösen hagytam. Ahogy szüléstől függetlenül is, a terhesgondozásokra is így mentem amúgy, bár amikor nincs nagy hasam, akkor azért fazonra vágom, de teljesen le nem borotválom.

Szülésnél nem zavar senkit. Ami lényeges, az biztos látszik. Engem nem borotváltak, senki nem szólt semmit. Az meg, hogy mit gondol, mindenkinek a magánügye. Nekem kényelmesebb szőrösnek lenni, csak a szülésznő meg az orvos kedvéért tudod ki fogja leborotválni/gyantáztatni.

2021. szept. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!